Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki zwykłe głośniki bose :)


Radex121

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 b6 avant <-------- Jeżeli ma to znaczenie

Witam kolegów temat bardziej kieruje do osób które przerabiały standardowe głośniki z audi na bose ( mówie o głośnikach przód tył i syb w bagażniku po prawej stronie )

Chciał bym sie dowiedzieć czy jest duża różnica z głośnikami bose a zwykłymi ?

I czy jesteście z tego zadowoleni no i najważniejsze jaka jest różnica .. :kox: duża czy minimalna

Pytam ponieważ zamierzam zrobić zakup RNS i zestaw bose :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś sam zobaczył u kogos jak to gra i wtedy sam bys ocenil czy warto. Według mnie nie ma sie co zastanawiac tylko brać BOSE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe nie mam za bardzo u kogo sprawdzić tym bardziej ze jestem poza krajem

A pytam sie ponieważ troche kasy trzeba za to dać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wygłusz drzwi da to o wiele lepszy efekt niż zakupienie nowych głośników:). Głośniki bose są marnej jakości jeśli chodzi o car audio. Jeżeli nie chcesz wydawać fortuny to z wygłuszenia będziesz mega zadowolony. Ale zrobisz jak zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest duża róża róznica, najpierw podmieniłem tylko glośniki w drzwiach i naprawde jest bardzo duża róznica... przy wymianie nie zapomnij o glośniku w desce rozdzielczej (centralnym) bo on też robi robote w porównaniu ze standardowym :)

ot.. troszke nie ten dział na car audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moda na RNS-e + Bose i powiem Tobie, że kto nie wejdzie mi do auta to od razu jest pod wrażeniem dźwięku! :grin: Jak dla mnie jest ogień :naughty: Nie słuchaj pitolenia o jakimś wygłuszaniu chyba, że mózgu :wink: Od najcichszych dźwięków słychać, że na pokładzie jest Bose :jerk: Ja mam wszystkie ustawienia audio na "0" i mp3 daje radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już znam opinie teraz pozostaje szukać schematu podłączenia suba w bagażniku i kopić cały osprzęt :D

Dziękuje za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moda na RNS-e + Bose i powiem Tobie, że kto nie wejdzie mi do auta to od razu jest pod wrażeniem dźwięku! :grin: Jak dla mnie jest ogień :naughty: Nie słuchaj pitolenia o jakimś wygłuszaniu chyba, że mózgu :wink: Od najcichszych dźwięków słychać, że na pokładzie jest Bose :jerk: Ja mam wszystkie ustawienia audio na "0" i mp3 daje radę...

Wygłuszenie drzwi też robi swoje, ale też jest tak jak mówisz że BOSE słychać od początku.... i to z ustawieniami 0000 :decayed:

Przesiadałeś się może z concerta albo chorusa? Bo z tego co czytałem to RNS-e troszke słabiej gra? I tak myśle czy jest to odczuwalne bo powoli zbieram graty do rezania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem post kolegi co wygłuszał drzwi i sam stwierdził, że nic nie dało nawet zwalił to, bo był pogłos... U mnie była padaka ze zwykłym wzmacniaczem i radiem Beckerem :facepalm: Podjechał kiedyś do mnie kumpel w sedanie ze zwykłym wzmacniaczem i Concertem, chciał się mierzyć :grin: Po 3 sekundach ze spuszczoną głową zamknął auto :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem post kolegi co wygłuszał drzwi i sam stwierdził, że nic nie dało nawet zwalił to, bo był pogłos... U mnie była padaka ze zwykłym wzmacniaczem i radiem Beckerem Podjechał kiedyś do mnie kumpel w sedanie ze zwykłym wzmacniaczem i Concertem, chciał się mierzyć Po 3 sekundach ze spuszczoną głową zamknął auto

Wszystko w temacie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moda na RNS-e + Bose i powiem Tobie, że kto nie wejdzie mi do auta to od razu jest pod wrażeniem dźwięku! :grin: Jak dla mnie jest ogień :naughty: Nie słuchaj pitolenia o jakimś wygłuszaniu chyba, że mózgu :wink: Od najcichszych dźwięków słychać, że na pokładzie jest Bose :jerk: Ja mam wszystkie ustawienia audio na "0" i mp3 daje radę...
:facepalm:

Niedługo będę u siebie wymieniał boscha na coś innego więc mogę ci głośniki odstąpić za flaszkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem post kolegi co wygłuszał drzwi i sam stwierdził, że nic nie dało nawet zwalił to, bo był pogłos... U mnie była padaka ze zwykłym wzmacniaczem i radiem Beckerem :facepalm: Podjechał kiedyś do mnie kumpel w sedanie ze zwykłym wzmacniaczem i Concertem, chciał się mierzyć :grin: Po 3 sekundach ze spuszczoną głową zamknął auto :banan:

No przy tej konfiguracji tak, chodzi mi o BOSE + RNSe vs. BOSE + Concert :) To że niestety RNSe gra gorzej już wie i potwierdza dużo osób, chodzi mi o 'porównanie' czy jest to bardzo odczuwalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...