Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pogrzewana przednia szyba


KrzysiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie.Ciekawy jestem czy od Passata b5 fl pasuje przednia szyba,temat interesujący bo w dobrej cenie można kupić podgrzewaną.Do A4 b5 to raczej ciężko spotykane bardziej w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba przednia od passata b5 nie pasuje do a4

No...niestety inaczej profilowane szyby :kwasny:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to chore,auta sprzedają z podgrzewaną przednią szybą a samej szyby nie da rady kupić.Coś mi tu nie pasuje:a4fan:

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 14:30 ----------

Może się ktoś pochwali że ma podgrzewaną przednią szybe w b5??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to chore,auta sprzedają z podgrzewaną przednią szybą a samej szyby nie da rady kupić.Coś mi tu nie pasuje:a4fan:

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 14:30 ----------

Może się ktoś pochwali że ma podgrzewaną przednią szybe w b5??

A były takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to chore,auta sprzedają z podgrzewaną przednią szybą a samej szyby nie da rady kupić.Coś mi tu nie pasuje:a4fan:

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 14:30 ----------

Może się ktoś pochwali że ma podgrzewaną przednią szybe w b5??

A były takie?

Od b6 normalnie tylko jestem ciekaw czy na przejściówce montowali(b5/b6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewanie przedniej szyby polega na tym ze jest dodatkowa elektryczna nagrzewnica która podgrzewa szybe.w passacie b5 fl to bylo i w b6 tez.chyba ze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewanie przedniej szyby polega na tym ze jest dodatkowa elektryczna nagrzewnica która podgrzewa szybe.w passacie b5 fl to bylo i w b6 tez.chyba ze sie myle.

dokładnie . To że jest guzik na klimatroniku to nie znaczy że jest podgrzewana , tak jak np w fordach gdzie jest w szybie instalacja grzewcza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 tez jest dodatkowa nagrzewnica w postaci 3 swiec zarowych podgrzewajacych płyn chłodniczy.ja np tak mam.czyli mam podgrzewana przednia szybe.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe :grin:

Chyba trochę to naciągacie :decayed:

W B5 nie było podgrzewanej szyby i na tym poprzestańmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 nie wiem. W b6 ktoś chyba nawet na forum zakładał takową. Tylko jaki to sens, wydać pare tysi , jak sobie można webasto taniej założyć. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe :grin:

Chyba trochę to naciągacie :decayed:

W B5 nie było podgrzewanej szyby i na tym poprzestańmy :wink:

:decayed::grin:niech ci bedzie.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 nie wiem. W b6 ktoś chyba nawet na forum zakładał takową. Tylko jaki to sens, wydać pare tysi , jak sobie można webasto taniej założyć. :kox:

Widziałem jak to działa w fordzie.....w audi nie widziałem ......

ale działanie tego patentu jest zarąbiste .... przy -15 st C i zamrożonej szybie z zewnątrz i zaparowanej od środka....klikasz knefel i w ciągu kilkunastu sekund jest odparowana.....,a w ciągu minuty odlodzona.....super sprawa na prawdę ;)

Przy webasto nie ma takiej potrzeby wiadomo....ale jak go nie ma ....;)

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto nie odmrozi szyby tak szybko i skutecznie jak te "magiczne druciki" w niej zatopione, oczywiście też da radę ale nie tak szybko :wink:

Ale z drugiej strony grzana szyba nie zrobi nam ciepło w aucie ani nie rozgrzeje silnika :jerk:

Najlepiej byłoby mieć jedno i drugie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to działa w fordzie , bo taką miałem :naughty: coż za zaskoczenie było w audi wciskając guzik na klimatroniku :facepalm:

Przydało by się jedno i drugie fakt. Człowiek się szybko do takich rzeczy przyzwyczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to działa w fordzie , bo taką miałem :naughty: coż za zaskoczenie było w audi wciskając guzik na klimatroniku :facepalm:

Przydało by się jedno i drugie fakt. Człowiek się szybko do takich rzeczy przyzwyczaja.

to prawda.....dziwię sie ,że od dawna nie było to montowane nawet jako opcja w audi....

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...