Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pogrzewana przednia szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam pytanie.Ciekawy jestem czy od Passata b5 fl pasuje przednia szyba,temat interesujący bo w dobrej cenie można kupić podgrzewaną.Do A4 b5 to raczej ciężko spotykane bardziej w B6.

Opublikowano

Gwoli scislosci - jest niemozliwym kupno szyby przedniej grzanej do b5

Opublikowano
  • Autor
Gwoli scislosci - jest niemozliwym kupno szyby przedniej grzanej do b5

Od B6 pasuje ??

Opublikowano

szyba przednia od passata b5 nie pasuje do a4

Opublikowano
szyba przednia od passata b5 nie pasuje do a4

No...niestety inaczej profilowane szyby :kwasny:

wysłane z one v :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Troche to chore,auta sprzedają z podgrzewaną przednią szybą a samej szyby nie da rady kupić.Coś mi tu nie pasuje:a4fan:

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 14:30 ----------

Może się ktoś pochwali że ma podgrzewaną przednią szybe w b5??

Opublikowano
Troche to chore,auta sprzedają z podgrzewaną przednią szybą a samej szyby nie da rady kupić.Coś mi tu nie pasuje:a4fan:

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 14:30 ----------

Może się ktoś pochwali że ma podgrzewaną przednią szybe w b5??

A były takie?

Opublikowano
  • Autor
Troche to chore,auta sprzedają z podgrzewaną przednią szybą a samej szyby nie da rady kupić.Coś mi tu nie pasuje:a4fan:

---------- Post dopisany 27-11-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 14:30 ----------

Może się ktoś pochwali że ma podgrzewaną przednią szybe w b5??

A były takie?

Od b6 normalnie tylko jestem ciekaw czy na przejściówce montowali(b5/b6)

Opublikowano

podgrzewanie przedniej szyby polega na tym ze jest dodatkowa elektryczna nagrzewnica która podgrzewa szybe.w passacie b5 fl to bylo i w b6 tez.chyba ze sie myle.

Opublikowano
podgrzewanie przedniej szyby polega na tym ze jest dodatkowa elektryczna nagrzewnica która podgrzewa szybe.w passacie b5 fl to bylo i w b6 tez.chyba ze sie myle.

dokładnie . To że jest guzik na klimatroniku to nie znaczy że jest podgrzewana , tak jak np w fordach gdzie jest w szybie instalacja grzewcza .

Opublikowano

w b5 tez jest dodatkowa nagrzewnica w postaci 3 swiec zarowych podgrzewajacych płyn chłodniczy.ja np tak mam.czyli mam podgrzewana przednia szybe.:decayed:

Opublikowano

b6 to rzadkość . Można trafić , albo kupić w aso . Koszt jakieś 4tys.

Opublikowano

Buehehehe :grin:

Chyba trochę to naciągacie :decayed:

W B5 nie było podgrzewanej szyby i na tym poprzestańmy :wink:

Opublikowano

no to cena w sam raz heh:)

Opublikowano

w b5 nie wiem. W b6 ktoś chyba nawet na forum zakładał takową. Tylko jaki to sens, wydać pare tysi , jak sobie można webasto taniej założyć. :kox:

Opublikowano
Buehehehe :grin:

Chyba trochę to naciągacie :decayed:

W B5 nie było podgrzewanej szyby i na tym poprzestańmy :wink:

:decayed::grin:niech ci bedzie.:grin:

Opublikowano
w b5 nie wiem. W b6 ktoś chyba nawet na forum zakładał takową. Tylko jaki to sens, wydać pare tysi , jak sobie można webasto taniej założyć. :kox:

Widziałem jak to działa w fordzie.....w audi nie widziałem ......

ale działanie tego patentu jest zarąbiste .... przy -15 st C i zamrożonej szybie z zewnątrz i zaparowanej od środka....klikasz knefel i w ciągu kilkunastu sekund jest odparowana.....,a w ciągu minuty odlodzona.....super sprawa na prawdę ;)

Przy webasto nie ma takiej potrzeby wiadomo....ale jak go nie ma ....;)

wysłane z one v :)

Opublikowano

Webasto nie odmrozi szyby tak szybko i skutecznie jak te "magiczne druciki" w niej zatopione, oczywiście też da radę ale nie tak szybko :wink:

Ale z drugiej strony grzana szyba nie zrobi nam ciepło w aucie ani nie rozgrzeje silnika :jerk:

Najlepiej byłoby mieć jedno i drugie :kox:

Opublikowano

wiem jak to działa w fordzie , bo taką miałem :naughty: coż za zaskoczenie było w audi wciskając guzik na klimatroniku :facepalm:

Przydało by się jedno i drugie fakt. Człowiek się szybko do takich rzeczy przyzwyczaja.

Opublikowano
wiem jak to działa w fordzie , bo taką miałem :naughty: coż za zaskoczenie było w audi wciskając guzik na klimatroniku :facepalm:

Przydało by się jedno i drugie fakt. Człowiek się szybko do takich rzeczy przyzwyczaja.

to prawda.....dziwię sie ,że od dawna nie było to montowane nawet jako opcja w audi....

wysłane z one v :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.