Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana foteli i kanapy na skórę


regmac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja sie podepne, ale z lekko odwrotnym tematem. Mam obecnie materiałowe kubełki z podgrzewaniem i pompowaniem lędźwia. Zamierzam kupić skóre, już znalazłem i generalnie fotel ten sam, kubełek z pompowaniem ale bez podgrzewania. Pytanie jest następujące, czy jest możliwośc że podłącze moją wiązkę i będzie w tej skórze grzac ( czy może tam nie ma w ogóle kostki do podłączenia grzania, ani maty w ogóle?), a jesli nie da sie to czy to wielki problem rozebrac siedziska i przełożyc mate grzewczą, a ;potem wszystko łądnie podłączyć. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzać nie będzie, bo nie ma maty w fotelu.

Przerobić się da, ale nie jest to szybka piłka. Musisz poszukać na forum, bo były osoby, które robiły taką operację. Z tego co pamiętam opis dotyczył zwykłych fotelów a nie sportowych/kubełkowych, ale może źle pamiętam, więc musisz sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się.Mam skórę z podgrzewaniem pupki i oczywiście poduchą a chcę wymienić tylko przednie fotele z podgrzewaniem i elektrycznymi lędzwiami,nic więcej.Czy dużo będzie roboty żeby jakąś instalację podciągnąć,czy 12v do sterowania lędzwiami?Czy może wypinam swoje i podpinam nowe i będzie działać podgrzewanie i lędziwe?

---------- Post dopisany 25-11-2013 at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 12:19 ----------

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się.Mam skórę z podgrzewaniem pupki i oczywiście poduchą a chcę wymienić tylko przednie fotele z podgrzewaniem i elektrycznymi lędzwiami,nic więcej.Czy dużo będzie roboty żeby jakąś instalację podciągnąć,czy 12v do sterowania lędzwiami?Czy może wypinam swoje i podpinam nowe i będzie działać podgrzewanie i lędziwe?

---------- Post dopisany 25-11-2013 at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 12:19 ----------

Pomoże ktoś?

Jak masz grzanie to będzie działać jak działało.Natomiast lędźwie jak nie było to trzeba dołożyć wiązkę chyba że masz pakiet światło to da radę podłączyć do tego ja tak mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat.

czy kanapa od kombi podejdzie do sedana z nierozkladana kanapa?? jesli tak to czy duzo przerabiac trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...