Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skPEPE a4 b5


skPEPE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich oooo maniakow:) w maju zakupiłem se zwyczajne niczym wyrozniajace sie b5, jednym najmniej oszczednych silników 1.6(czyt. na tusto) :D:D .Bez podtlenku LPG nie przemawia to do mnie, potrzebuje miejsca w bagazniku. Wyposazenie ehhh :facepalm: szyby korbotronik (przynajmnij dzialaja bez kluczyka w stacyjce :grin:) klima jest jak se szyby opuszcza :naughty: goły kluczyk z brylokiem kiery mo dwa knefle zamkni sie i otworz sie, czyli dokadany alarmik ale w nocy nie musza szukac zamka i rysowac se drzwi:wink:

Po zakupie wiadomo olej filter itd. Obroty fess mi falowały wiec poszly swiece, kable, kopulka, czyszczenie przepustnicy i gdzies wyczytałem ze trza rozgrzac silnik do 90st wylaczyc go i wlaczyc stacyjka na jakos minuta i przepustnica zaadaptowano, wiec tak zrobilem i sie chyba udalo falowanie zniklo ale na wolnych obrotach wskazowka drzy :/ tematem sie zajmuja w wolnej chwili ale niestety jest go malo, co jeszcze zrobilem hymmm.. kupilem obnizajace springi i puki nie przewozilem czegos lub kogos bylo spoko, potem mialem efekt ludki i cioranie bebechem o zol:kwasny: powrocilem do ori springow z tylu i tera mi to pasi. Zalozylem grill bez znaczkow i dolozylem czerwone podswietlanie nog z przodu i to by bylo na tyla, kombinuja jescze z koncowka wydechu bo ori mi ni lezy. Plany jedzic i d*pa wozic z jak najmniejsza iloscia awari :decayed: moze jak zarobki pozwola to wieksze kapcie inne kiera i co tam jeszcze do gowy wpadnie. foty z aukcji

3e9u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

vbgr.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ch81.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...