Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fotel kierowcy ciezko ustawic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z fotelem kierowcy.

Otóz bardzo ciezko ustawic fotel na tych szynach tzn ta regulacja odległosci od kierownicy i pedałów.

Raz że bardzo cięzko chodzi jakby nie było smarowania a dwa to ze nie za bardzo trzyma blokada.

Ja moge jezdzic na maksymalnie odsunietym ale ja dziewczyna bedzie prowadzic i jej fotel odjedzie w trakcie jazdy to moze byc nieciekawie.

Wiecie moze jak rozwiazac ten problem? moze ktos juz robił takie rzeczy?

Opublikowano

Rozebrać,nasmarować.

Dać fotorelację ?

Opublikowano

Proponuję nabyć jakieś używane stołki przełożyć szyny i po problemie.

Opublikowano

wyczyszczenie szyb z piachu powtorne nasmarowanie (trzba wyciągnąć fotel) plus zobacz czy masz taki jakby plastik dystansowy jest zaraz na poczatku fotela tam gdzie wchodzi bolec co blokuje daną pozycjie jeśli tego nie masz to takie będą objawy niechce się blokaować na wybranej pozycji i ciężko chodzi zrób tak jak napisałem też miałem ten sam problem teraz chodzi malina :)

Opublikowano

Tak jak koledzy wyżej napisali, najlepszym rozwiązaniem jest wyjęcie fotela (to nic trudnego), przejrzenie, przeczyszczenie i nasmarowanie :wink:

Tylko jak masz w fotelach poduchy to pamiętaj żeby najpierw odłączyć akumulator :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Rozebrać,nasmarować.

Dać fotorelację ?

Poprosze bo ja laik jestem. :)

Fajnie jakbym wiedział jakie tam klucze beda potrzebne zeby sobie przygotowac

Opublikowano

Bez przesady.:decayed:

Nie żartuj sobie.

Do tego fotorelacja nie potrzebna.

Opublikowano

Z tego co pamiętam to tam chyba żadnych kluczy nie potrzeba :decayed:

No może poza wkrętakiem do odkręcenia zaślepek plastikowych na szynach za fotelem i jakiegoś płaskiego małego pomocnika do rozpięcia tej cholernej wtyczki od poduchy :decayed:

Opublikowano

Nie wiem jak w Audi jest, ale miałem ten kłopot w Seacie Cordobie, była tragedia z przesuwaniem fotela po szynach

Okazało się że po szynach fotel porusza się na plastikowych ślizgach i były one już wyrobione, za parę złotych zakupiłem nowe na allegro dodatkowo nasmarowałem szyny smarem i fotele chodziły już o niebo lepiej

Opublikowano

może coś ci wpadło w prowadnice?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam podobnie, przed wyjeciem chodzil swietnie, poi wlozeniu juz gorzej, ale to chyba przypadłosc audi, do w modelu 80 mialem to samo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.