Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z pełną aktywacją konta PayPal


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowalalem sie na stronie PayPal.Aby dokonac pelnej aktywacji konta i móc placic za zakupy kartą debetową lub kredytową, trzeba podac jej dane tj wpisac w odpowiednie pola nr karty ,typ,nazwe itp

Po zrobieniu tego wszystkiego i kliknięciu "dodaj kartę" ,wyskakuje komunikat :"System nie zweryfikował tej karty. Sprawdź, czy podane przez Ciebie informacje są prawidłowe. Adres rozliczeniowy musi być zgodny z adresem zamieszkania podanym w systemie PayPal."

Czy wiecie jak temu zaradzic ?Kombinowalem juz na rozne sposoby ale ciagle jest to samo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chorera dawno to było :facepalm:

konto bankowe, z którego masz kartę, musi mieć taki sam adres zamieszkania właściciela, jaki podałeś do systemu paypal. z tego co pamiętam, tam przychodzą jakieś kody potwierdzające pocztą lub dzwonią do Ciebie na nr stacjonarny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że też się z jakimś szczegółem bujałem ale za cholerę sobie nie mogę przypomnieć co to było :facepalm:

Wiem na pewno że nie było żadnej weryfikacji listownej ani telefonicznej (zakładałem konto w zeszłym roku chyba jakoś).

Sprawdź sobie wszystko na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć kartę kredytowa tzw. wypukłą (nie płaską) żeby zautoryzować ją z kontem paypal

Innymi słowy musisz mieć kartę akceptowaną na całym świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć karty kredytowej ale (aha! coś mi się kojarzy) chyba trzeba wysłać jakiś przelew z podanego konta (jeśli nie masz wypukłej karty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starzy moi nie mogli kupić biletów na samolot przez 'płaską' kartę, musiała być wypukła...

może to dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć karty kredytowej ale (aha! coś mi się kojarzy) chyba trzeba wysłać jakiś przelew z podanego konta (jeśli nie masz wypukłej karty).

to się zgadza, ja nie mam w ogóle karty kredytowej i posiadam konto paypal od dobrych kilku lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie nie musze miec karty kredytowej albo tej wypuklej bo wystarczy zwykla platnicza -tak was zrozumialem

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 01:06 ----------

gdyby ktos szukal odpowiedzi na pytanie zadane przezemnie na poczatku -problem lezal w tym ze limit na karcie platniczej dla transakcji zagranicznych byl ustawiony na 0 (zero) Trzeba zwiekszyc ten limit do np 1 tys zl poprzez konto internetowe lub w swoim banku stawiajac sie osobiscie.Po zwiekszeniu limitu system paypal od razu zweryfikowal moja karte i moglem zrobic zakupy bez potrzeby uzywania karty kredytowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...