Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sajgon z kablami! Pomocy!


_Emil_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak montujesz ori radio zostawiasz tylko fabryczną wiązkę czyli odpinasz wszystko te czarne pudło itp. Jak montujesz radio niefabryczne to to czarne musi zostać bo zapewne odpowiada za przekształcenie sygnału tylnych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo u siebie, nie ori radio myślałem,że nogą będę musiał wepchnąć w kieszeń, bo wejść nie chciało.... ;)
Właśnie dlatego pytam co jest zbędne, bo nie mogę upchnąć tego wszystkiego w kieszeni, a ma dojść jeszcze kabel od mikrofonu i subwoofera/wzmacniacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej masz odp. jeśli chcesz mieć radio oryginalne do tego auta odpinasz wszystko i zostawiasz tylko 3 kostki (1-sza fotka) które wpinasz w ori radyjko, jeśli natomiast chcesz mieć radio inne niż dedykowane musisz to wszystko zostawić :) te dodatkowe adaptery pozwalają działać np.tylnym głośnikom

--------------------------

jeśli kable (przejściówki) są dość długie to spróbuj wepchnąć je do dołu kieszeni radia, tam jest trochę miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------

jeśli kable (przejściówki) są dość długie to spróbuj wepchnąć je do dołu kieszeni radia, tam jest trochę miejsca

No są baaardzo długie... ponad metr wystają z kieszeni jak je rozprostuje.

---------- Post dopisany 22-11-2013 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2013 at 10:32 ----------

Dodatkowym problemem jest to, że radio działa cały czas, a chciałbym żeby odpalalo się po przekreceniu kluczyka oraz wylaczalo przy wyciągnięciu go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Dodatkowym problemem jest to, że radio działa cały czas, a chciałbym żeby odpalalo się po przekreceniu kluczyka oraz wylaczalo przy wyciągnięciu go.

Masz zmostkowany przewód czerwony i żółty na zdjęciu owinięty czarną taśmą izolacyjną. Rozepnij je i podłącz osobno żółty i czerwony wtedy radio zapala się po zapłonie i gaśnie jak wyciągnie się kluczyk ze stacyjki ale jest tez możliwość włączenia go bez kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Dodatkowym problemem jest to, że radio działa cały czas, a chciałbym żeby odpalalo się po przekreceniu kluczyka oraz wylaczalo przy wyciągnięciu go.

Masz zmostkowany przewód czerwony i żółty na zdjęciu owinięty czarną taśmą izolacyjną. Rozepnij je i podłącz osobno żółty i czerwony wtedy radio zapala się po zapłonie i gaśnie jak wyciągnie się kluczyk ze stacyjki ale jest tez możliwość włączenia go bez kluczyka.

Dziękuje ślicznie za pomoc.

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Przepięcie kabli nic nie pomogło. Radio nawet już wgl się nie włączyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś przewody (zółty do czerwonego, czerwony do zółtego) w tym adapterze: http://images62.fotosik.pl/401/a64ab71e2b6f1a53gen.jpg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś przewody (zółty do czerwonego, czerwony do zółtego) w tym adapterze: http://images62.fotosik.pl/401/a64ab71e2b6f1a53gen.jpg ?

Nie. Zrobiłem tak jak kolega wyżej napisał o tych zmostkowanych kablach i nic. Odpiąłem żółty od tamtych i podpiąłem to żółtego. Nic to nie pomogło, a nawet radio się nie włączyło więc zmostkowałem znowu. Mam je teraz znowu rozłączyć, a dodatkowo zamienić je na ostatniej kostce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...