Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Błąd klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wystąpił błąd 801 F118 wie ktoś jak to sprawdzić

Edit by Hugo-> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9 pkt nr 2

Opublikowano
801 F118

Niestety, oznacza to że baterie w Twoim zegarku się wyczerpały, należy zakupić nowe.

No chłopie, wysil się trochę. Napisz skąd ten błąd, nazwij temat poprawnie .

Po prostu daj trochę więcej informacji...

Opublikowano

Włącznik wysokiego ciśnienia dla sprzęgła sprężarki klimatyzacji.

Masz ten przełącznik uszkodzony, lub po prostu parownik ci zamarzł, kiedy próbowałeś uruchomić klimatyzację.

Ewentualnie nie działa wentylator chłodnicy klimatyzacji, lub jest uszkodzona jego wiązka.

Opublikowano
Ewentualnie nie działa wentylator chłodnicy klimatyzacji, lub jest uszkodzona jego wiązka

A co ma do tego wentylator ? :583:

Chodzi Ci o to, że tam jest też włącznik wentyla (F23) :600: ?

Ten wyłącznik wyłącza i włącza kompresor tylko.

Kompresor pozostaje wyłączony, aż wyłącznik się zamknie (zależu od ciśnienia w układzie)

Opublikowano

klimy nie włącze bo jak wciskam gwiazdke to swieci się kontrolka tyle ile trzymam guzik a może żle są kable podpięte do tego czujnika co jest przy chłodnicy klimy ? a za opis sorki ale tylko tyle mi powiedzieli :/

Opublikowano
Ewentualnie nie działa wentylator chłodnicy klimatyzacji, lub jest uszkodzona jego wiązka

A co ma do tego wentylator ? :583:

Ma to do wszystkiego, że jeśli nie będzie chłodził układu to czynnik chłodniczy rozgrzewa sie nadmiernie, wzrasta ciśnienie w układzie i wyłącznik wysokiego ciśnienia wyłącza klimatyzację.

Poza tym włąśnie po to jest diagnoza sprawności tego układu wentylatora.

Może być tak że właśnie sterownik prędkości wentylatora dodatkowego jest uszkodzony.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Podpinam sie do temau, ostatnio miałem problem z paskiem klinowym i ściągałem pas przedni. Powypinałem te złączki po prawej stronie, ale bez odłączenia AKU. Po skończonej pracy wszystko poskładałem tak jak było. Lecz na klimatroniku oraz na Vag jest błąd o którym tu mowa. Kasowałem błedy na Vag lecz ten jeden pozostaje. Co robić, gdzie szukać przyczyny PROSZE o POMOC :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.