Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sportrowa zawiecha


marhiw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie gdybym chciał załozyc ori zawieszenie do swojej b6 czy wystarczą sprężyny i amory czy wachacze też są różne w ori i sporcie?

Ja mam czerwone amortyzatory , tyle zauważyłem różnic, no i oczywiscie że jest twardszanp od passata b5.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Witam

Mam pytanie gdybym chciał załozyc ori zawieszenie do swojej b6 czy wystarczą sprężyny i amory czy wachacze też są różne w ori i sporcie?

Ja mam czerwone amortyzatory , tyle zauważyłem różnic, no i oczywiscie że jest twardszanp od passata b5.

wahacze niczym nie różnią się :wink: tylko różni się jazdą samochodem :wink: , sam wymieniłem amortyzatory z sprężynami zwykłe na amortyzatory z sprężynami s-line jedynie montaż i tyle , wahacze zostają ta jak są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
a czy wachacze bardziej cierpią z takimi amorami jak mam ja tj. czerwonymi? czy zużycie jest takie samo jak w normalnej zawieszce.

ja też mam amorki czerwone , jak na razie nic nie słyszę zero stuków , jak masz ori zawieszenie to wahacze zużywają się tak samo jak na normalnej takie to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie w B6 czerwone amortyzatory o oznaczeniu 2M. Prawy z tyłu kwalifikuje się do wymiany. Ale jeśli wymieniać to komplet dwóch naraz. I teraz moje pytanie jakie zamienniki odpowiadają tym amortyzatorom ? Czym one różnią się od zwykłych ? Nie chce by po założeniu np. zwykłych auto poszło mi do góry tyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie w B6 czerwone amortyzatory o oznaczeniu 2M. Prawy z tyłu kwalifikuje się do wymiany. Ale jeśli wymieniać to komplet dwóch naraz. I teraz moje pytanie jakie zamienniki odpowiadają tym amortyzatorom ? Czym one różnią się od zwykłych ? Nie chce by po założeniu np. zwykłych auto poszło mi do góry tyłem.

Bilstein b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...