Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dzwoniacy co pewien czas numer [224609394]


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoni od wczoraj do mnie jakiś telemarket(przypuszczam) gdy sie odbierze to jest cisza albo muzyczka albo cos innego, ale nigdy nikt nic nie mówi.. Myślałem że ktos próbuje mnie wkurfić, ale jak sie wklepie numer w google to jest pare juz tematów że ludzie majato samo co opisałem wyzej.

np.

Numer 224609394 - d2jsp Topic

Jak zablokować konkretny numer u operatora bo to dziadostwo po opisach widze ma zamiar nawet 20 razy na dzień dzwonić:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zadzwoń na BOA i poproś o blokadę Premium (w Play tak to się nazywa)

2.Sprawdź w telefonie czy nie ma przypadkiem funkcji blokowania konkretnego numeru, czarna lista czy coś w tym stylu.

Do mnie też próbowali się dodzwonić ale z innego numeru.

Przyblokowałem i nawet nie wiedziałem kiedy mnie nękali.

Po tygodniu dali sobie spokój.

Takie natręty były.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wałsnie znalazłem opcje blokowania z systemu :D na androidzie 4.X wystarczy dodać delikwenta nazwać go śmieciem:decayed: i na jego kontakcie jest opcja blokuj kontakt, będą tylko przychodziły smsy raporty ze próbował sie dodzwonić, tego juz nie ogarnia ta funkcja, nie wiem jak w programach typu blacklist itd wyglada sprawa takich raportów

tutaj opisy

Blokada wybranego numeru (czarna lista), czyli sposób na to jak pozbyć się natręta, który do nas wydzwania | sosen-blog.pl Tomek

a tutaj sam delikwent który niby dzwoni z tego numeru

Pracownik firmy Ecovital opowiada, jak naciąga się klientów

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Ty zacznij do nich wydzwaniać :grin:

taa oddzwoniłem to sie zrobiło nagle większe zainteresowanie moją osobą, problem w tym ze odrazu połaczenie robi sie zakończone jak sie próbuje dodzwonic, to numer działajacy w jedna strone:wink:

no ale niech spier.. zablokowałem dziada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeglądałeś to "http://www.nieznanynumer.pl/numer/224609394"

no ładny syf, jak zablokowałem ten numer tak przyszło mi jeszcze od czasu napisania posta jakieś 6 smsów że próbował sie do mnie dodzwonic:whistling: juz sie nie dodzwoni

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

nawet juz sie antyfanpage znalazł, takze darujcie sobie wycieczki na pokazy garnków pod hasłem pokazy zdrowej żywnosci, darmowy posiłek:whistling:

Awantura o garnki na pokazie Eco-Vital. Interweniowała policja

https://www.facebook.com/pages/N%C4%99kani-przez-Eco-Vital/727897550571203

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi w menu wiadomości przytrzymaj paluchem nr natręta i z menu które Ci się pojawi wybierz "zarejestruj numer jako spam":wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 z jakiej masz sieci numer ?

obecnie mam w t-mobile

Michał juz go zablokowałem, a ten zarejstruj jako spam to co mi da? całkowicie go "zniszcze", obecnie dodzwonić sie juz nie moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhym, a niedarady tego ogarnać bez jego dzwonienia do mnie? czyli normalnie z poziomu tel bez połączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, wychodzi na to , że T-Mobile czy jak tam tej sieci ... sprzedali Twój numer i tyle... zmień sieć lepiej bo takie numery to chyba tylko w T... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy... jeszcze raz:decayed:

-żeby do Ciebie nie dzwonił dodałeś kontakt do blokowanych

-ale dalej dostawałeś sms z powiadomieniem że próbował się dodzwonić? (kiedy dzwoni i jest na liście zablokowanych ma sygnał jakby nr był zajęty)

-żeby nie dostawać takich smsów wchodzisz w wiadomości i ustawiasz "zarejestruj jako spam"

android power:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, wychodzi na to , że T-Mobile czy jak tam tej sieci ... sprzedali Twój numer i tyle... zmień sieć lepiej bo takie numery to chyba tylko w T... :wink:

do grudnia 22:wink: ale z tego co juz sie na czytałem to nie jest tylko ferta pod tą sieć, dzwomią zasrańce na każdą sieć:whistling:

jak jutro będą mi "kto tam" przychodzić z tym numerem to go odblokuje i zaczekam na dziada

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

tylko michał oni sms nie przysłają, przychodzi powiadomienie sieciowe, a w treści wiadomosci jest numer, tak wiec jak wezme zarejstruj jako spam to zablokuje totalnie usługe kto tam, a czasem przydaje sie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko michał oni sms nie przysłają, przychodzi powiadomienie sieciowe, a w treści wiadomosci jest numer, tak wiec jak wezme zarejstruj jako spam to zablokuje totalnie usługe kto tam, a czasem przydaje sie:wink:

więc tego nie przeskoczysz...

ale pewnie im się znudzi skoro cały czas jesteś zajęty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęty to kicha. W kontaktach wyszukujesz numer walisz edycje i na końcu zaznaczasz przenieś na pocztę. Niech sobie z pocztą gada. ;-)

" Przekieruj połączenie bezpośrednio na pocztę "

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie w telefonie to pic na wodę, kiedyś jeden taki numer zablokowałem to działało to na takiej zasadzie, że dzwonił, wiedziałem że dzwoni i automatyczni go rozłączało, więc nadal było to uciążliwe.

Ale raz nawet zadzwonił do mnie jakiś dziwny numer. nie odebrałem bo był zbyt podejrzany. Po wygooglowaniu okazało się, że kierunkowy z Republiki Konga :D Wycyztałem, że chodzi o to, by oddzwonić i ktoś na tym wtedy niezły hajs zgarnia a Tobie czyszczą konto, więc trzeba uważać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoni dalej do mnie, bo przychodzą mi tylko msmy że ktos próbował sie skontaktować ze mną, blokowanie u mnie działa bo sygnału nie słysze , na tel nie pokazuje sie połczenie, wyglada to tak jak bym był poza zasiegiem dla tego numeru:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbierz , powiedz żeby spier*8 i się rozłącz bo tak będzie dzwonić ja miałem tak z mbankiem dzień w dzień dzwoniła baba ponad miesiąc , twardo nie odbierałem, i dorwała mnie na domowym bo się nie pilnowałem i odebrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbieranie mija sie z celem bo i tak nikt nic tam nie mówi, jestem dla nich ciagle zajęty wiec przejdzie im, jeśłi to nie automat dzwoni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...