Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:
Po ponad roku jest już się czym pochwalić więc można wstawić to coś na forum szczególnie, że dużo ludzi z forum ciągle się pyta co z autkiem i kiedy wyślę jakieś foty.
Większości z was już pewnie znany projekt nie tylko u mnie ale i u Nosba. Jescze dużo...dużo pracy zostało ale myślę że na sezon auto wyjedzie skończone w 100% więc można się pochwalić.
Dawca:
Audi A4 B6 2003r 2.5TDI 180PS
- automat
- quattro
- navi
- xenon
- 2 x ele szyby
- szyber

itp bo mało z tego zostało :decayed:
Auto kupowałem byle było proste nie patrzyłem ogólnie na stan wizualny bo całe wnętrze wraz z instalacją zostało zmienione, z zewnątrz samochód poobijany i ogólnie w stanie złym.

Pełny opis i zmiany dodam w wolnej chwili.
Wyglądało to tak:
2474744625.jpg 2474744625_3.jpg 2474744625_4.jpg 20120830101426.jpg

No i przyszła pora na zabawe czyli kompletowanie body i same przeróbki:

BODY RS4
10597003.jpg 29763539.jpg 30020492.jpg 36503429.jpg


43342124.jpg 48669823.jpg 66107910.jpg 81728013.jpg


93937324.jpg 97893100.jpg 99968588.jpg 20120927131425.jpg


20120927161451.jpg 20120927161502.jpg 20120927162613.jpg 20120927162626.jpg



IMG_8859.jpg IMG_8860.jpg IMG_8861.jpg IMG_8862.jpg

IMG_8863.jpg IMG_8865.jpg IMG_8866.jpg IMG_8867.jpg

IMG_8868.jpg

MALOWANKO - jak widać auto rozebrane praktycznie do zera :)
20121210_182913.jpg IMG_0790_1.jpg IMG_0792_1.jpg IMG_0793_1.jpg

SWAP 2.7 + manual od 2.5TDI


IMG_9041.jpg IMG_9041_k.jpg 20130227_162034.jpg
IMG_9045.jpg 1460975_710536535642577_2134435336_n.jpg
ZMIANA WNĘTRZA:

IMG_9154.jpg IMG_9155.jpg

ZEGARY i ELEMENTY RS4
T2e_C16d_HJIg_FHS_dzd_FRBSU7i_SSv_TQ_60_ 20131007_132837.jpg 20131007_132844.jpg 20131007_132857.jpg


20131029_172705.jpg 20131029_173433.jpg 20131029_174907.jpg 20131029_175056.jpg


20131029_183415_1.jpg 20131109_162447.jpg dscn1186yi.jpg img8749e.jpg


PARE FOTEK Z PRAC
20130227_161943.jpg 20130227_161958.jpg 20130227_162012.jpg 20130228_165515.jpg

20130228_165539.jpg 20130228_165618.jpg 20130328_012827_1.jpg 20130328_012838.jpg

IMG_9150.jpg IMG_9151.jpg IMG_9152.jpg IMG_9153.jpg

IMG_9156.jpg IMG_9157.jpg

Mały UPDATE :)

Od ostatniej wizyty trochę się zmieniło więc warto uzupełnić temat.

10456362_10202704808561572_868833071_n.j 10464099_709788352413107_785289633637859 10469613_10202700702738929_670475343_n.j 10485984_767401973281190_477074677246801
10508484_10202704809721601_157968279_n.j 10521827_10202704810601623_453320564_n.j 10524845_10202704810241614_1494115171_n. 10541047_10202704808361567_297742724_n.j
10543085_10202704808801578_901469565_n.j 10543721_10202704809121586_1728641434_n_ 10545104_10202704808481570_16307241_n.jp 10551939_10202704809481595_1074046012_n_
10555188_10202704809641599_747801546_n.j 10559093_10202704809681600_549443187_n.j 10563379_10202704811121636_1748043452_n. 10563414_10202704811081635_288375214_n.j
10563609_10202704809321591_1384893392_n. 10564632_10202704810721626_945796702_n.j 10566269_10202700702818931_801222982_n.j 10566407_10202704810641624_343190849_n.j
10567957_10202700702898933_780000455_n.j
11034045_847002595338172_564906499733346

Mody:

- Kierownica RS4 na pokładzie

- zmiana instalacji wnętrza na RS4

- MCE z RS4

- komfort RS4

- wleciał silnik z RS4 B5 ASJ

- 500 HP

- podsufitka alkantara

- heble RS4

- RNS-e

- Turbotimer

- listwy pomalowane na styl Piano

- fmic

- wydech ( obecnie poprawiany)

- gwint

- wnętrze zmienione na czarne

- servotronic

i pewnie o czymś zapomniałem.

No i plany na następny rok:

- wyeliminować wszystkie błędy, poprawki lakiernicze i blacharskie

- Air ride

- podpięcie grzanej kanapy

- Homelink

- uruchomienie sprysków dla zenonów

- możliwe że ledy na tył w stylu ori lamp jak znajde

- uruchomienie parktronika

- uruchomieni memo

- montaż fotochromów

- wymiana przedniej szyby na model z b7 lub b6 jeszcze nie wiem

- mody na 600+ :)

Edytowane przez kamulator

Opublikowano

Ladnie:hi:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

projekt fajny i ciekawy :kox: nie podoba mi się decha we floku, ale to kwestia indywidualna :whistling: będę obserwował temat :wink:

Opublikowano

projekt fajny, deska jak dla mnie paskudna, strasznie się wyróżnia i gryzie, zmień koła bo strasznie nosbopodobny projekt wyszedł, ale co by nie mówić buda rs4 :slina: w sedanie

Opublikowano

deska mnie ro***bała-przesadziłeś :polew::polew::polew::polew::polew:

cała reszta robi za***iste wrażenie :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Deska wywleczona z bylej nosba, kola tez bo kupujacy nie chcial tego. Na zywo deska jest miazga i na pewno z auta nie wyleci :) Nawet ostatnio mowilem ze jak bym mial robic drugi taki projekt to deska tez bedzie z cabrio :)

Opublikowano

dlatego się śmieję-toż to ulep Nosba z dziurą w dachu :kox:

Opublikowano

noo w końcu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co do felg to na zime moze wleca takie :) Wczoraj zalozone ale zobaczymy czy zostana. Tak naprawde duzo rzeczy jest od nosba ktore duzo przyspieszyly to i duzo pomogly (wydech, fmic, kola, decha, recaro) bo podejrzewaz ze dzisiaja auto by jeszcze kol nie mialo porzadnych :grin:

1474594_10201234804732395_392726652_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Inne wydatki na razie wazniejsze. W totka nie wygralem :decayed: jeśli wleci carbon to tylko i wylącznie z RS4 :)

Opublikowano

to nie jest auto nosba ?

Opublikowano
to nie jest auto nosba ?

Replika repliki:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie jest auto nosba. Otworz sobie dwa wataki za nim napiszesz a pozniej pytaj :) Auto nosba jest chyba na forum dalej i jezdzi w warszawie z tego co pamietam.

Opublikowano
Nie nie jest auto nosba. Otworz sobie dwa wataki za nim napiszesz a pozniej odpowiadaj :) Auto nosba jest chyba na forum dalej i jezdzi w warszawie z tego co pamietam.

odpowiadam czy pytam ?

Taka pierwsza mysl mi sie nasunela skoro z zewnatrz to samo -nawet felgi i lampy a w srodku nosbowa deska:wink:

Opublikowano

fura kozak:slina:

Opublikowano

Jak dla mnie wykończenie deski totalna porażka

:thumbdown:

Gdyby nie silnik powiedziałbym - na całe szczęście ja tym nie jeżdzę - a tak pozostaje tylko propsować za mody;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.