Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za kontrolka?pomaranczowa a wsrodku samochodzik iklucz


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

:zdziw:

immobilaiser :one:

zapala się na moment i po odczytaniu danych z kluczyka i pożenieniu ich z ECU gaśnie lub nie a to oznacza bład immo których przyczyn jest kilka lub naście ;)

no ale tego kolega nie wie :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci się świeci to podepnij do VAGa i powiedz nam co to za błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania. Co oznacza ta kontrolka?? Ja mam zwykly kluczyk, bez immo, a kontrolka przy odpalaniu zapala sie na chwile i pozniej gasnie. Czy jest to cos powarznego???

A może tak łaskawie byś przeczytał to co wyżej jest napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania. Co oznacza ta kontrolka?? Ja mam zwykly kluczyk, bez immo, a kontrolka przy odpalaniu zapala sie na chwile i pozniej gasnie. Czy jest to cos powarznego???

Jak ci sie zapala kontrolka i gasnie to musisz miec immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam zwykle kluczyki, bez imo:(

Czy ktos kombinowal wczesniej z kluczykami?? a jesli tak, to czy mozna powrocic do tych z imo??

A skąd wiesz , ze nie masz immo w kluczykach ??Rozbierałeś je ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kluczykow w stylu "scyzoryk"

Hugo zapytał, czy zaglądałeś do środka... A Ty, że masz zwykłe...

Nawet jak nie masz scyzoryka (w nowszych modelach) to przecież możesz chyba mieć immo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , a więc wszystko jasne.Masz immo , żadnych problemów z autem , wszystko działa jak powinno , więc nie ma o czym dyskutować :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o wytlumaczenie. Mam zwykle kluczyki, ale podczas odpalania samochodu zapala mi sie na chwile kontrolka imo. Moje pytanie brzmi nastepujaco "Na czym polega zasada dzialania tego imo, skoro mam zwykly kluczyk, bez zadnej "pastylki" w srodku??" Sorry, ze tak pytam, ale jestem z tych niewtajemniczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o wytlumaczenie. Mam zwykle kluczyki, ale podczas odpalania samochodu zapala mi sie na chwile kontrolka imo. Moje pytanie brzmi nastepujaco "Na czym polega zasada dzialania tego imo, skoro mam zwykly kluczyk, bez zadnej "pastylki" w srodku??" Sorry, ze tak pytam, ale jestem z tych niewtajemniczonych.

Pytam po raz kolejny , zaglądałeś do kluczyka , ze twierdzisz , że nie ma tam pastylki ??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole, to byly A4 bez immo?? cos mi sie nie wydaje :027: to byl standard juz pod koniec lat 80

[ Dodano: 30-12-2006, 22:29 ]

Dodano: 30-12-2006, 22:27 ]

wlasnie znalazlem cos w ksztalcie podloznej pastylki, czy to jest to??

maly walec o przekroju max 1mm i dlugosci hmm 5mm czyba ciemnego koloru o ile pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...