Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem wam pokazać mój nowy nabytek:wink:
Audi A4 Avant,
rocznik: 2010,
silnik: 2,0 TDI CAGA 143 KM,
przebieg: 177000 (udokumentowany książką)

Wyposażenie:
- 6-cio biegowy manual,
- Bi-Xenon,
- Audi MMI 3G High,
- Obsługa głosowa,
- AUX w podłokietniku
- Centralny zamek,
- Zawieszenie 1BE,
- Światła dzienne LED
- Pakiet podświetlenie przestrzeni nóg, schowków oraz nawiewów
- Parktronic tył z graficzną wizualizacją,
- Światła LED tył,
- Pakiet optyczny: srebrna listwa wokół szyb
- Relingi CHROM
- Kierownica multifunkcyjna 4-ramienna,
- Kierunki w lusterkach,
- Elektryczne lusterka
- Wewnętrzne lusterko fotochromowe,
- 4 x elektryczne szyby,
- Kolorowy FIS wyświetlacz miedzy zegarami z asystentem zmiany biegu
- Zestaw głośnomówiący+BT,
- ABS,
- ESP,
- Immobilizer,
- 2x Poduszki powietrzne czołowe dla kierowcy i pasażera,
- 2x Poduszki powietrzne boczne w fotelach przednich,
- 2x kurtyny chroniące głowy w słupkach A,
- Funkcja komfort (domykanie oraz otwieranie szyb z kluczyka),
- Tempomat,
- Spryskiwacze reflektorów,
- Elektroniczny hamulec ręczny,
- Układ ostrzegający o przekroczeniu prędkości,
- Halogeny,
- Czujnik deszczu,
- Czujnik zmierzchu,
- Pełny FIS Kolorowy wyświetlacz miedzy zegarami
- System Coming Home / Leaving Home,
- Pakiet chrom (ramki szyb, relingi),
- Regulacja położenia kolumny kierowniczej,
- Wtyki pod 12 V 3 sztuki ( popielniczka, schowek w podłokietniku, bagażnik),
- Tylna roleta bagażnika siatka,
- Tylna roleta bagażnika + siatka,
- System Start/Stop,
- System Keylessgo,
- Brak oznaczenia modelu i pojemności.

Planowane mody:
- Przyciemnienie szyb - ZROBIONE
- Ładna felga 19" na lato - ZROBIONE
- Dołożenie głośników wysoko - tonowych - DO ZROBIENIA
- Chip - ZROBIONE
- Żarówki LED w reflektorach przeciwmgłowych - DO ZROBIENIA
- Wizualizacja Parktronica - ZROBIONE
- Reflektory przeciwmgłowe z funkcją doświetlenia zakrętów - ZROBIONE
- Poziom naładowania akumulatora - ZROBIONE
-
Lap Timer - ZROBIONE
- Gauge Test / Needle Sweep - ZROBIONE
- Zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci odcięcia sterownika CAN tzw. "pastylką" - ZROBIONE

Zdjęcia po zakupie:
7p1l.jpg
t9fk.jpg
0usb.jpg
py9u.jpg
uag0.jpg
d625.jpg
flky.jpg
914p.jpg

Z góry dzięki za opinie:wink:

Edytowane przez Cocco

Opublikowano

Nie oszpecaj samochodu ciemnymi szybami.

Opublikowano

Ładna czarnula.Życzę wytrwałości w utrzymaniu czarnego lakieru i bezawaryjności:wink:

Opublikowano

Ładna :) Trochę się pozmienia i będzie git ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za opinie ;-) Chlopaki powirdzcie mi jak to jest z tym parctronikiem? Mam tylko z tylu, i tylko pika. Jest szansa, zeby bylo wyswietlane to graficznie?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Tak jest VCDS i trzeba zakodować

Opublikowano
  • Autor

Oooo super, a bylibyście tak wdzięczni i powiedzieli co i gdzie trzeba zakodować?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki:wink: Mam kabelek, którego używałem do B7 i VCDS, pod B8 tez będzie hulać? Robiłem dzisiaj scana auta i działało,a le czy takie rzeczy też będą działać?:wink:

Opublikowano

jak masz słabszą wersję to dużo nie porobisz od ver. 11-12 dopiero można kodować więcej w naszych b8 a zwłaszcza po 2010

Opublikowano
  • Autor

Mam VCDS 10.6, zrobiłem to kodowanie, zaznaczyłem tam opcje na 4 bicie, aby była graficzna wizualizacja PDC, wszystko działa ładnie. Nie wiem jak to się stało, ale teraz nie mam w ogóle kanału "10 Park Assist", o co chodzi? Coś zrypałem?:kwasny:

A propos VCDS wyższej wersji, ktoś ma namiar na takiego z witaminką?:wink:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1: fajne :naughty:
Opublikowano

:wink:pisz do mnie na PW

Opublikowano

troszkę pracy i będzie kosa

Opublikowano

Widziałem na żywo :thumbup1:

Z tego co mi wiadomo to raczej będzie ciemna szyba i korekta lakieru na wiosnę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bedzie, bedzie

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Bardzo ładna :wink: Większa felga by się przydała na ten moment :smiley:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, bedzie i wieksza felga. Te 16 zostawie sobie na zimowki

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Podstawa do modzenia jest, na plus 3g i ledy,, powodzenia i bezawaryjnosci... jak 2 mas po tym przebiegu....? Zagrzales go juz pirzadnie?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.