Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino


Cocco

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł programik, na razie tylko programik, może w niedalekiej przyszłości wpadnie turbo od CAHA, nie hamowałem jeszcze, ale macher, który robił mówił, że ok 180 KM jest.

Szybki też już przyciemnione thx to Kriss, fotki wrzucę jak pogoda się poprawi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 180? to nie masz wykresu z hamowni? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie mam, bo poszedłem tanim kosztem i dalem sam sterownik i wgrali mi gotowca. Odnosnie wrażeń, to nawet calkiem calkiem, czuc roznice. Choc na początku sie napalalem, bo 180 KM, to juz będzie, ale w sumie mocna roznice bym odczul jakbym mial z 280 KM. Ogolnie w warunkach miejskich poczulem roznice, lepiej sie zbiera, jest bardziej elastyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt takiego "gtowca" i na ile jest to bezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mechanior u ktorego robiłem wgral juz kilka takich gotowcow. Z tego co wiem jezdzi do Wrocka ze sterownikami i tam je wgrywaja. Z tego co mowil soft jest zrobiony aby byl bezpieczny. Koszt to 700 zl. Poki co jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jedz na hamownie przy okazji zobaczysz ile jest niutkow :wink: 100-150pln to koszt hamowni, a bedziesz pewny programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chyba pojadę. Ktos mi mowil, ze tam jest hamownia inercyjna i ponoc jest niewiarygodna, ale tak patrze na strone www, i tam pisza, ze jest obciazeniowa, koszt 99zl za pomiar

---------- Post dopisany 06-04-2014 at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 18:04 ----------

Wymylem autko, wiec moge pokazac efekt przyciemnienia szybek, szyby przednie po stronie kierowcy i pasażera sa przyciemnione folia 35% przepuszczalnosci, szyby tylne folia 20% przepuszczalnosci. Moim zdaniem wyszlo to bardzo fajnie ;)

py2utana.jpg

2ynadu6e.jpg

Szybki przyciemnione dzięki Kriss Works ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, i co mnie tu podjudzasz :D Najpierw lakier musisz mi doprowadzic do ladu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, i co mnie tu podjudzasz :D Najpierw lakier musisz mi doprowadzic do ladu ;-)
a mi szyby z przodu przyciemnić i DP wyspawać :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny ten Kriss, caly czas coś ktoś od niego chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sam nie wiem co mam robic :/ w piatek zostalem objechany przez golfa IV, dzis ten golf dostal od Krissowej B5. Mowilem Krissowi, że już nic nie inwestuje, ale chyba jednak bedzie Turbo od CAHA i DPF out, ale najpierw korekta lakieru ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest błędne koło... Jak zrobisz swoją B8 i ich objedziesz, to oni dalej będą rzeźbić, żeby znowu Cię objechać :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, true, true, ale jakieś pasje w życiu trzeba mieć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest błędne koło... Jak zrobisz swoją B8 i ich objedziesz, to oni dalej będą rzeźbić, żeby znowu Cię objechać :banan:

Taaa a miałem mieć serie do wożenia dupska :grin:

Ja też dziś zostałem objechany... ale przez Golfa pierwszego 1.9TDI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek po polerce lakieru :)

IMG_20140521_200530.jpg

IMG_20140521_200549.jpg

IMG_20140521_200629.jpg

IMG_20140521_200747.jpg

IMG_20140521_202658.jpg

IMG_20140521_202703.jpg

IMG_20140521_202716.jpg

IMG_20140521_202826.jpg

IMG_20140521_202856.jpg

IMG_20140521_202913.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerka :thumbup1: gdzie robiłeś i ile płaciłeś jeśli można wiedzieć ? masz jakąś powłokę tam nałożoną czy tylko polerkę robiłeś ? Bardzo fajnie masz przyciemnione szybki robiłeś też czy były ? Auto prosi się niżej :) i będzie mega naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...