Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?


grzes1150

Rekomendowane odpowiedzi

witam :hi:

i po przegladzie... :decayed:

wszystko wporzo...a co katalizatora, ktorego nie mam :gwizdanie: to diagnosta mi powiedzial tak...

Diagnosta : "...widze, ze katalizatora Pan nie ma"

Ja : "... :no: ..."

D : "a kto go Panu usuwal, bo widze ze pucha zostala... :?: "

Ja : " :decayed: "

D : "no to dobrze, bo spaliny sa tej samej jakosci (przemierzyl mi je, a dal do porownania wyniki z innego, tego samego nowszego silnika bodajze awx) , tylko dymek jest widoczny a autu lzej :) "

" wogole kto wymyslij katalizator w dieslu i po co chyba tylko dla wrazenia wizualnego :wallbash: "

i tez mam hak tylko ze zdemontowany i pieczatke w dowodzie i zaplacilem 100zl w zorach :)

..............skopiowalem tresc watku z innego, wiec co nie ktore rzeczy sa nie wazne :tongue4: ..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka będzie różnica między wybiciem przy użyciu młotka a kulturalnym usunięciem i wspawaniem rury w puszkę?

Pozostaje już tylko kwestia metody, decyzja zapadła. KAT OUT.

Dziękuję.

żadna różnica :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie szykuje na wycięcie jakiegoś tłumika bo już mi bez samego kata nie starcza :kox: :kox:

i tak Ci pewnie to nic nie da ale baw sie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie szykuje na wycięcie jakiegoś tłumika bo już mi bez samego kata nie starcza :kox: :kox:

jak kto woli...byc moze a raczej na pewno bedzie glosniejszy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie szykuje na wycięcie jakiegoś tłumika bo już mi bez samego kata nie starcza :kox: :kox:

jak kto woli...byc moze a raczej na pewno bedzie glosniejszy :gwizdanie:

Nie prawda... :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj...powiem tak, ze w mk4 golfie tdi po wycieciu srodkowego byl glosniejszy ...no chyba, ze sluch mi sie polepszyl :decayed:

fakt faktem...nie znacznie,ale byl :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:35_________________________________________________chwilaa...albo to byl binziniok :mysli:

bo, ja bynajmniej nie mam srodkowego tlumnika (i nawet nie wiem czy b5 maja) :gwizdanie: tylko koncowy i pusta pucha po kacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W benzynie rzeczywiście jest o wiele jest głośniej czytałem że w TDI nie ma większej różnicy trochę na pewno ale w czasie jazdy nie ma różnicy ja w b6 mam środkowy i końcowy więc chcę wyciąć ten środkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie nie mam srodkowego...wogole i nawet nie go tam nie bylo...widac po zlaczkach :przebiegly:

daj relacje potem jak to bedzie chodzic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy kąbinujeta :decayed: jakieś wycinanie itp. :tongue4: ja kupiłem zamiennik kata z plecionką od Gruchota za 180 zł wymieniłem i mam spokój a norma spalin idealna w 1Z :naughty:

po jeżdzeniu jakiegoś miesiąca z rozsypanymi bebechami tak że auto jechało tylko 90km/h to sie z niego szatan zrobił :kox: ale i tak mocy mało :decayed:

jedyny + to słychać teraz turbine :kox: cicho bo cicho ale się odzywa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy kąbinujeta :decayed: jakieś wycinanie itp. :tongue4: ja kupiłem zamiennik kata z plecionką od Gruchota za 180 zł wymieniłem i mam spokój a norma spalin idealna w 1Z :naughty:

po jeżdzeniu jakiegoś miesiąca z rozsypanymi bebechami tak że auto jechało tylko 90km/h to sie z niego szatan zrobił :kox: ale i tak mocy mało :decayed:

jedyny + to słychać teraz turbine :kox: cicho bo cicho ale się odzywa :naughty:

ale po co ta pseudoreklama Gruchota? Jeszcze za tyle kasy?

jak ktoś ma możliwość samemu wyjąć i założyc kata to wywala przecinakiem bebechy, zajmuje mu to 15min + tyle co wyjęcie i założenie kata i cieszy sie. A tu napaleńcy o tym Gruchocie jakby mieli przynajmniej z tego jakis odsyp :disgust: :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolalem se wybic bebechy :gwizdanie: a zreszta slowa diagnosty (ktory nie byl mlody,bo ma okolo 50 lat) mnie jeszcze bardziej ucieszyly i przekonaly co do tego...smiem nawet rzec...legalnego zabiegu i zadnych problemow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że ten watek, będzie taki jak o olejach :gwizdanie:

niestety to nieuchronna jego przyszłość. Tysiące znawców i problemów o które trzeba zapytac jakby wzięcie klucza i młotka w ręce było wielce skomplikowane.

Mysle że na pytanie zadane w temacie odpowiedź została podana chyba tysiąc razy :decayed: a problemy sa nadal jakby to było skomplikowane przynajmniej jak prom kosmiczny :doh1:

Wg mojej opini oba te watki powinni zamknąc i aby sie pojawi coś o podobnej tematyce na forum to usuwać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle tak samo...bo to bedzie druga "moda na sukces" :kox:

zamknac i w opisie "wyryc"...

"wyciecie katalizatora nie szkodzi silnikowi diesla, ani jego podzespołom...

...zamienniki..."pusta puszka" , "rurka" , "albo zamienniki Pana Gruchota witaja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...