Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat elektryki w słupkach


Jarszo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak szukając na forum dokładnie nie mogę tego odnaleźć.

Mam Audi A4 B6, 2001r, sedan. Elektryczne szyby przód, tył manulane.

Mój problem wygląd tak, że od zakupu auta kilka rzeczy nie działało. Przy otwieraniu drzwi był problem z oświetleniem kabiny, oraz brak komunikatu na FIS.

Naprawiłem mikrostycznik w przednich prawych w zamku - okej, przednie drzwi mają oświetlenie obrysówek, kabiny oraz komunikat FIS.

Rozebrałem drzwi tylne prawe, sprawdzałem mikrostycznik w zamku (przeczyściłem i sprawdziłem miernikiem) okazało się, że jest dobry. A oświetlenia w obrysówce brak, oświetlenie kabiny się nie zapala oraz brak komunikatu na FIS. Z kolei drzwi tylne lewe nie mają oświetlenia, ale jest komunikat i zapala się oświetlenie (możliwe, że żarówka padła w obrsyówce, jeszcze nie sprawdziłem)

Wczoraj sprawdziłem podrgrzewanie lusterek - lewe grzeje, prawe nie...

Podejrzewam, że to duży problem z kablami w słupkach, musiałbym je przelutować... Ale chciałbym mieć schemat jaki kabel jest od czego.

ps. mam znamy problem z migającym trójkątem, o którym pisałem w innym temacie. Będę go kontynuował, jak coś dalej się posunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korby_Lod_MY04.jpg

korby_Pod_MY04.jpg

eleod_MY04.jpg

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

zaczerpniete z watku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jakiego ty opisu potrzebujesz przeciez na tym schemacie i w tym watku jest wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...