Skocz do zawartości
IGNOROWANY

subwoofer avant pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

witam zestaw podstawowy radio concert niestety bose brak

od pewnego czasu subwoofer mi charczy i chce go wymienic..na jaki wymienic?musi byc ory?a moze jakis dobry zamiennik?jakie musi miec parametry aby to jakos gralo?

a moze poprostu go wywalic i kupic skrzynie aktywna?lubie mocne lupniecie

czy sygnal do takowej skrzyni mozna wziasc z +- glosnika subwoofera uszkodzonego?

jak sie za to zabrac bo nie moge nic na forum odszukac

z gory dziekuje za pomoc

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

i moze by zmienic glosniki drzwi na jakies fajniejsze? co moge zrobic aby poprawic odsluch na seryjnych kablach i calej instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu wrzuć BOSE do autka :) Jeśli chodzi o podłączenie innego wzmacniacza i sub to proponowałbym poprowadzić nowy prąd bezpośrednio np z aku :)

A jeśli chcesz drugiego sub ze wzmakiem w bdb stanie to mam na sprzedaż bo przesiadłem się na BOSE i został mi cały komplet do avanta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..

nie chce bose chce jedynie wyeliminoeac to terkotanie suba..mialem nadzieje ze moze kednak to ta smierdzaca kratka ale nie..wszystkie drzwi mam wygluszone nawet ladnie poprzedni wlasciciel sie napracowal..ale glosniki niestety seria ..

sam nie wiem co chve tam osiagnac..napewno nie jakies cuda na kiju i fontanny..zalezy mi jedynie na odrobine poprawionym odsluchu przod gra ladnie bas lupie ale ten bidny tyl slabiutko..do tego ten sub..da to cos jak wstawie tam poprostu lepsze glosniki w tylne drzwi i sam glosnik suba zmienie?

co do glosnikow bo za cholere sie nie znam cos polecasz kolego? cos aby weszlo pnp.. a moze jak bym ta skrzynke aktywna wpakowal a standardowego syba odlaczyl..zasilanie nowe ale sygnal od suba?

dobtze rozumie...w szkole z muzyki bylem slaby :kox::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

ile za suba chcesz moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi nigdy nic nie kombinowałem z głośnikami bo w A3 miałem BOSE a tu rezałem sam. Ale w poprzednich autach jak coś robiłem to wrzucałem Hertz'a dsk 165. Co do podłączania musisz poczytać lub dorwać kogoś kto ma nie ORI suba z tyłu :)

lub pomyśl nad czymś takim żeby nie marnować miejsca z tyłu (jeżeli nie masz czytnika NAVI w boczku)

obudowa pod subwoofer do Audi A4 B6 kombi (3730329942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...