Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakies sterowniki pod tylna kanapa


hasik1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie dzisiaj przypadkowo podniosłem tylną kanapę do góry i mam tam jakies sterwoniki , z tego co zauwazylem po kablach to jest jakas czarna puszka z kablami tymi samymi co mam w glosnikach z tylu... Macie jakies możliwości co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka jakieś foto

zaleznie od wyposażenia pod siedziskiem może być sterownik abs/ESP ster alarmu, ksenonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj_cie0047.jpg

Zdj_cie0048.jpg w tym mam takie same kable do glosnikow z tylu

Zdj_cie0049.jpg

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

z Tego co przeczytalem ten 1 i 3 to jest sensor esp i sterownik silnika czy cos takiego a nadal nie wiem co to jest pod 2 zdjeciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 2 nie wygląda jak fabryczny moduł :eusathink:

Jakie masz głośniki z tyłu? Skoro mówisz że tam idą takie same kable to może warto iść tym tropem :whistling:

A próbowałeś wyśledzić dokąd idą te 3 kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Etki:

1. Sterownik elektrycznego systemu ESP

2. jakbys znalazł na tym module nr to by mozna było odszukać w Etce

3. Zespolony czujnik przyśpieszeń i odchylenia kątowego

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

ale mi to wygląda na coś dokładanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię dzisiaj dokladniejsze fotki tego dziadaństwa :D tam ida 2 puszki czarne i do jednej ida 3 kable a do tej drugiej tylko jeden , nie wiem dzisiaj to poodkrecam i dam lesze foto

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Dopisuje numery odczytane z tego 2 sterowniki czy ki pieron to jest 4m5450stf drd.56289 jest na nim jakies pokretlo nie wiem może to jest faktycznie od alarmu? i to jest regulacja jakas glosnsci albo co ..dodam ze pilot mi nie działa ...jak kupoilem auto nie było w scyzoryku baterii po kupnie baterii dalej nic , rozne proby kodowania i nic .Macie może jakies propozycje jak go sprawdzić albo cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest oryg. część, zapewne jest to coś dołożonego, tylko co. Raczej pokrętła by nie było przy alarmie, ale kto wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj o jakiegoś krótkofalowca w Twojej okolicy :wink:

Pilot to nic innego jak nadajnik radiowy i można go "usłyszeć" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...