Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wydech z kwasówki


bartek123415

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam silnik 1.9 TDI kupiłem już dokładkę na 2 wydech teraz zostało tylko zmiana wydechu.. Co o tym myślicie żeby ktoś mi udziergał wydech cały z kwasówki?? i pytanie czy od środkowego wydechu do końca dać przelot czy od kolektora?? Robił ktoś może już z kwasówki coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem w 1.8t przelot od poczatku i trzeba bylo wstawic srodkowy bo leb urywalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast srodkowego mam przeloowy ale z dodatkowym wyciszeniem, koncowy ori, brak kata... i dalej dla mnie jest troche przy glosno w trasie powyzej 130km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by dał środkowy a końcowe przelot?

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

robił ktoś tak może w 1.9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda zachodu jak chcesz kwasa to kup jakis dedykowany uklad , jak chcesz juz cos zmienic to ewentualnie koncowe puchy i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku jak robiłem wydech z kwasu na początku były wycięte katy, komorowy tłumik środkowy i końcowy przelotowy eisenmanna. Ta konfiguracja nie była najlepsza, było głośno i dzwięk był bardzo metaliczny. Ale po wrzuceniu w miejsce katów strumienice oraz zamiast końcowego eisenmanna komorowy wydech się wyciszył i jest oki. z tym że ja mam benzynę a ty tdi, nie wiem jak by to u cb brzmiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1.9 jesli zrobisz przelot bedziesz miał okropny dzwiek cofki z turbiny... poszukaj sobie po YT na krótką chwile jest to fajne ale czy na dłuższa(?) zostaw katalizator to uchorni cie to przerd tym "gołębiami" co do głośności to co kto lubi ja u siebie w 2.5 v6 mam od poczatku do konca sama rure i w srodku jest cisza a na zewnatrz jest pięknie... diesel to nie benzyna i tutaj glosno nie bedzie... ale w 1.9 robienie calego przelotu osobiscie bym odpuscil koleszka sobie taki zafundowal w borze 130 konnej wlasnie 1.9 i poprostu padaka pojezdzil miesiac i mial dosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...