Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z dopasowaniem napinacza do rozrzadu 1.9 AWX


team111

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar wymienic razrzad w mojej a4 B6 avant 1.9 TDI 131KM AWX i pojawia sie problem z dopasowaniem napinacza znalazłem aukcje allegro rozrzad do 1.9 AWX 469 zł KW zadzwoniłem podałem vin Pan powiedział mi że jest u mnie zwykły napinacz natomiast mechanik twierdzi że jest hydrauliczny tłumik drgań pojechałem do mechanika zeby jeszcze tam zajrzał i faktycznie okazało sie ze jest hydrauliczny napinacz, po ponownym zadzwonieniu do Pana który zajmuje sie sprzedaża rozrzadu i ponownym spr po vinie jaki jest napinacz Pan stwierdza ze musiał byc przekładany silnik bo jest co innego a wg vinu jest co innego i co teraz czy Pan sprzedający sie myli czy miałem przekładany silnik czy sa takie i takie bez wzgledu wskazan vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego miesiąca produkcji auto? Do lipca 2002 chydrauliczny. Moja jest z lipca i juz sprężynowy, mechaniczny.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj vin

wauzzz8e72a068257

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

A z jakiego miesiąca produkcji auto? Do lipca 2002 chydrauliczny. Moja jest z lipca i juz sprężynowy, mechaniczny.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

grudzień z tego co mi wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data produkcji 06.08.2001

Czyli masz hydrauliczny.

dziekuje za sprawdzenie i informacje czyli Pan sprzedający był w błedzie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...