Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Układ wydechowy - gdze można zrobić


Kaziora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdzie na Podkarpaciu robią dobrze i za w miare dobre pieniądze cały układ wydechowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość na dawnej miejscowości Biała (teraz Rz-ów ul.Karola Wojtyły) dom obok pętli autobusowej MPK. Tanio i solidnie.Montują gotowe zestawy bądź wyginają rury,profesjonalnie, mogę polecić bo robiłem tam u nich 4 auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił zakład na ul. Przemysłowej chyba Motores się ta firma nazywa obok Euro Cash. Robią solidnie i można negocjować cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość na dawnej miejscowości Biała (teraz Rz-ów ul.Karola Wojtyły) dom obok pętli autobusowej MPK. Tanio i solidnie.Montują gotowe zestawy bądź wyginają rury,profesjonalnie, mogę polecić bo robiłem tam u nich 4 auta.

również polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma może jakąś stronę internetową albo proszę o jakiś nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLAND-CANADIAN AUTO SERVICE

(Tadeusz Kocój)

ul. Kardynała Karola Wojtyły 111

35-304 Rzeszów

Tel: 017 2299247

SPECJALIZACJA:

-UKŁADY WYDECHOWE

-TŁUMIKI

Naprawa i wymiana całych układów i rur wydechowych do wszystkich marek samochodów

Automechanik | Tadeusz Kocój | Mechanika pojazdowa | Rzeszów - Biała | tel. 017 229 92 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

Mam firmę z układami wydechowymi w Rzeszowie a dokładniej w Krasnem . Posiadam giętarkę do rur przeznaczonych typowo do układów wydechowych .

Robimy takze cale układy z nierdzewki zainteresowanych proszę sie kontaktować przez telefon pod numer 692 277 962 lub tutaj na forum , albo pisac na e-maila [email protected] Posiadamy również stronę interetową http://www.tlumiki.entro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem  ostatnio właśnie u tego Pana  na białej, obecnie Karola Wojtyły  111, super fachowcy, mają sprzęt, doświadczenie, dużo asortymentu  także polecam z czystym sumieniem. P. KOCOJA!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wacek34 napisał:

Byłem  ostatnio właśnie u tego Pana  na białej, obecnie Karola Wojtyły  111, super fachowcy, mają sprzęt, doświadczenie, dużo asortymentu  także polecam z czystym sumieniem. P. KOCOJA!!! 

Sław-Car Sławomir Kocój.

Też potwierdzam i oczywiście polecam. Gość posiada wiedzę, wyposażenie i całą masę gratów na miejscu. Do tego robi konserwacje podwozia. W mojej B7 to właśnie w tej firmie był robiony serwis układu wydechowego. Robota wykonana wzorcowo pomimo mojej upierdliwości i czepiania się detali :decayed: Do tego goście z poczuciem humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...