Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaziora

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaziora

  1. Dziś podstawiłem auto do mechanika w celu wymiany łożyska w korpusie skrzyni biegów z lewej strony. Tak jak podejrzewałem - łożysko do wymiany ale jeszcze jedna niespodzianka wyszła - czeka mnie tulejowanie otworu w skrzyni...szok. U mnie sama wymiana łożyska nic nie da - łożysko lata góra - dół.
  2. Kaziora odpowiedział(a) na Dawidosss_88 temat w 3.0
    Mam znajomego na hurtowni motoryzacyjnej który załatwił mi po okazyjnej cenie. A tak normalnie to niestety tak jak piszesz - wydatek razem z robotą to lekko z 3000 zł wychodzi.
  3. Kaziora odpowiedział(a) na Dawidosss_88 temat w 3.0
    A czego wyczarowałem? Zobacz sobe jakie są ceny na necie. A cena oczywiście bez robocizny.
  4. Kaziora odpowiedział(a) na Dawidosss_88 temat w 3.0
    Ja wymieniałem w tamtym roku dwumas z kompletnym sprzęgłem to coś ok 2200 zł mnie to wyszło. 1300 zł? Aż dziw że taka cena!!!
  5. Kaziora odpowiedział(a) na Dawidosss_88 temat w 3.0
    Prawdopodobnie dwumas ci pada i czeka Cię spory wydatek.
  6. Dzięki za info.
  7. A ma może jakąś stronę internetową albo proszę o jakiś nr tel.
  8. Witam. Gdzie na Podkarpaciu robią dobrze i za w miare dobre pieniądze cały układ wydechowy?
  9. Witam. Mam problem z układem kierowniczym tzn. została wymieniona pompa wspomagania na nową; układ został zalany nowym płynem; cały układ został odpowietrzony a dalej przy kreceniu kierownicą w obie strony strasznie wyje pompa. Co może być przyczyną bo juz zgupiałem. Czy cos może z maglem się dzieje. Ostatmio zauważyłem że rano ale to nie zawsze jak odpalam silnik to przez 10-15 sec. świeci mi się kontrolka akumulatora a akumulator został zmieniony w tamtym roku. Czy alternator moze być przyczyną buczenia pompy? A może sitko w zbiorniczku? Pozdrawiam
  10. Witam Mam mały problem. W czasie jazdy gdy auto rozgrzeje się do 90 stopni od dołu czyli od hamulca, gazu i sprzęgła leci mi ciepłe powietrze. Nawet wtedy jak klimatronik i nawiewy są wyłączone . Czy może się dziać coś niedobrego z układem kierowniczym? Kierownica od pewnego czasu coś ciężko zaczeła mi chodzić. Może ktoś spodkał się z takim dziwnym zjawiskiem. Pozdrawiam.
  11. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.