Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] [INNE] Moja QUATRRO 1.8T


Gość rob 77

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moja bajka :) ale ciekawie to wyglada.. :good:

Ja bym tylko zmienil lampy z przodu na FK (moze i nawet na czarne) bo sonary jakosciowo sa kiepskie.. :)

Zrob jeszcze obwodke grilla na czarno.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob 77 po pierwsze skoro zacząłeś już jeden wątek o swoim autku było go kontynuować -> http://www.a4-klub.pl/smf/18t_quattro_alusy_opony_i_lampy-t34840.0.html o to w tym wszystkim chodzi :wink4: Kolejna sprawa dotyczy autka... litości zrób coś z tymi wycieraczkami :decayed::sick3: Co one takie białe/chromowane? :sick3: I jakoś malowanie autka mi nie leży :decayed: Za dużo tych "esów floresów"... Kiedyś była ładna i srebrna jeśli dobrze pamiętam :decayed: Ogólnie nie jest źle ale... zmiany bym wprowadził... i to sporo zmian :decayed: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:przepraszam zawaliłem powinienem kontynuować posta chylę czoło :hi:siema ważne że mi sie podoba :good:i nic nie będę zmieniał bo robiłem ją tak aby to mi się podobała :tongue4: :tongue4 bo przecież to ja nią jerzdzę :evil:każdy ma swój styl i uszanujmy to :cool1: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet nawet tylko tak jak pisali

do całości dałbym lampy np Depo FKzespolone - daloby fajny efekt z tak pomalowaną maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh tak sie sklada ze widzialem ten samochod jeszcze przed malowaniem u Witka i teraz jestem w szoku ze wladowales w niego tyle pieniedzy i pracy. Samochod nie byl w najlepszym stanie ... :confused4:

Trzeba przyznac ze Witek to potrafi :D Tylko z mechanika ma problemy wiec lepiej posprawdzaj jak masz wszystko zmontowane :P Ja do dzisiaj mam krzywo ustawiona maske nie wspominajac ze wcale jej otworzyc nie moglem po jego montazu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega usunal konto, takze nie widze sensu kontynuowania tego watku.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...