Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Konieczne jest rozwiercanie otworu ale ja bym odpuścił taką opcję

Opublikowano

Panowie pomóżcie bo mam metlik :)

Planuje zakup 19"x8 i jakie oponki do tego ?

235/35

255/35

235/40 czy jakies inne ?

Chcialbym zeby nie bylo za bardzo jak na wozie drabiniastym :D

Mysle o 235/35, ma może ktoś fotke z felgami RS6 II i taka własnie oponką ? I czy to na dziury nie za mały profil ?

Opublikowano
Panowie pomóżcie bo mam metlik :)

Planuje zakup 19"x8 i jakie oponki do tego ?

235/35

255/35

235/40 czy jakies inne ?

Chcialbym zeby nie bylo za bardzo jak na wozie drabiniastym :D

Mysle o 235/35, ma może ktoś fotke z felgami RS6 II i taka własnie oponką ? I czy to na dziury nie za mały profil ?

ja mam 225/35 r19 czyli jeszcze niższe a dają radę :wink:

Opublikowano

A co znaczy daja rade ? :D

Opublikowano
A co znaczy daja rade ? :D

szczerze mówiąc myślałem że będzie tłukło a tak nie jest jedzie się pewnie a za razem komfortowo zaznaczam że zawieszenie mam sline

Opublikowano

Panowie J7,5 ET28 wejdą do B8 czy za bardzo będą wystawać ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanko

Rozważam Felga Tomason 8,5 x 18 lub 8,5 x 19, do wyboru jest ET30 lub ET40.

Jakie brać ET? i jaka opona?

Myślałem tak:

dla 18" opona 245/40 R18

dla 19" opona 255/40 R18

ale widzę że większość idzie w węższe opony.

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

dla 19" oczywiście miało być 255/35 R19 :)

Opublikowano
Pytanko

Rozważam Felga Tomason 8,5 x 18 lub 8,5 x 19, do wyboru jest ET30 lub ET40.

Jakie brać ET? i jaka opona?

Myślałem tak:

dla 18" opona 245/40 R18

dla 19" opona 255/40 R18

ale widzę że większość idzie w węższe opony.

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

dla 19" oczywiście miało być 255/35 R19 :)

po co Ci aż takie szerokie opony? ja mam 8,5J i 225/35r19 wystarczające

Opublikowano

1. A jakie masz ET?

2. rozumiem że 8,5" nie wystaje?,

Z tego co się doczytałem oryginalna felga ma 7,5" i ET46, z poniższego wynika

ET Felgi. Odsadzenie Felgi. Kalkulator ET. Narzędzia do Felg. Felgi.pl

ET_Audi_A4.jpg

że nowa felga będzie o 6mm bardziej wchodzić do środka i o 19mm na zewnątrz co spowoduje wystawanie w szczególności przedniej opony poza obrys?

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Panowie help? To jak w końcu

1) felga 8,5" z ET40 czy E30 do B8 standard (nie S-line)?

2) no i kwestia czy podane wcześniej 19mm które dodam na zewnątrz auta to nie za dużo? będzie wystawać?

Opublikowano

Koledzy poradzcie szybko ktora opcja lepsza do mojej?

Felga RS6 II 9Jx19" ET33 i opona 255/35 R19

Felga RS6 II 8,5Jx19" ET43 i opona 255/35 R19 ??

Opublikowano

Wtrącę się troszkę w temat sporo już czytałem i nadal boje się ze zamówię i będzie d*pa otóż chem kupić felgę:

DSC02194.jpgROZMIAR

8.5 x 19" ET 43

ROZSTAW 5x112

OTWÓR CENTR. 57.1 / 66.5 mm nie wiem czy nie będzie mi obcierać o przednie resory....ET może zbyt za duże (ewentualnie rozwiąże problem dystansami)

Druga:

2977_5.jpg

Rozmiar felg 19''

Szerokość 8.5''

Rozstaw 5x112

ET 35

Ot. cent. 66.45

Wykończenie MB - Polerowane + Czarny

Ta myślę ze będzie na styk.

Pytanie jeśli ktoś posiada podobnymi gabarytami felgi w audi a4 b8 avant 2.0 tdi proszę się wypowiadać w wrzucać fotki jak to wygląda z góry dzięki.

Oponki myłeś by kupić 225/35 oczywiście gdy bym wiedział ile będzie luzu miedzy opona a nadkolem wybrał bym profil 40

Opublikowano

Witam chłopaki mam pytanie . Mam alufelgi z poprzedniej audi b7 o otworze 57,1 chciałbym je przeznaczyć do obecnej b8 na zime gdzie piasta w a4 b8 jest większa (66,5) można coś z tym zrobić aby dało rade założyć na zime? CHODZI MI O BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE

Opublikowano

Można zawieśc felge do tokarza i roztoczyc na 66,5 ;)

Opublikowano

czy to jest bezpieczne ?

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

z 57,1 na 66,5 to jednak sporo

Opublikowano
czy to jest bezpieczne ?

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

z 57,1 na 66,5 to jednak sporo

jak dla mnie druciarstwo opyl i kup gotowca

Opublikowano

Dokładnie jak wyżej.

Opublikowano
  • Autor
czy to jest bezpieczne ?

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

z 57,1 na 66,5 to jednak sporo

jak dla mnie druciarstwo opyl i kup gotowca

popieram

Opublikowano

czy ta felga wizualnie bedzie pasować do A4 B8?

jak uważacie?

felgi-aluminiowe-aez-portofino-high-gloss-bright@600x600.jpg

ps. otwór centrujący w mercedesach jest identyczny jak w B8 czyli 66.6 ?

Tutaj inny wzór, nad którym się zastanawiam

felgi-aluminiowe-aez-valenciadark-black-polished.jpg

Opublikowano

nr 1 jest ok

Opublikowano
  • Autor

ładne te AEZ , a jakie mają ET ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.