Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie jest, bo z fabryki na takim kole moje wyjechało.

Opublikowano

właśnie nie wiem o co chodzi widziałem tu że nie nie zalecają takiej opony a tym bardziej do 2.0 tdi a b8 wychodzą z fabryki na takiej oponie w aso mają koła 19 cali z tą oponą do b8

Opublikowano

Nie zalecają bo to szeroka opona, na koleinach niestety prowadza, mam zimę 225/50R17 i całkiem inna jazda.

Opublikowano

OBECNIE TEŻ MAM 225 / 50 / 17 JEST WYGODNIE :) ALE JAK ZMIENIAĆ TO NA COŚ CO WIDAĆ

Opublikowano

Ja mam oryginalne 7 ramienne i gość w jednej wulkanizacji pytał się jaka to 18tka a ja mówię że 19tka. Mówił że w ogóle nie widać tego rozmiaru. Ale opony dostają ostro. 2 mam do wymiany bo nie są idealnie okrągłe.

Opublikowano

WYWAŻENIE NIE POMAGA ? FELGI ORYGINAŁ ??

Opublikowano

Nie pomogło. Trzeba zmienić bo wibracje są. W maszynie jak kręcił to felga prosta a opona falowała. Felgi oryginał.

Opublikowano

ZA OSTRO LATASZ QUATTRO :D JA JAK MIAŁEM QUATTRO ZAWSZE BYŁY BOKI OPON WYTARTE BO NIE HAMOWAŁEM NA ZAKRĘTACH :D

Opublikowano

Takie juz były jak przywiozłem auto, zaraz jak zarejestrowałem to jechałem na wyważenie bo sie kiera trzęsła, teraz tego niema.

Opublikowano

co myślicie o tych felach, pisze że od niemca ale za tą cenę to pewnie replikii, z tego co wydedukowałem z tematu to do a4 b8 najodpowiedniejsze będzie ET 31 ?

http://allegro.pl/audi-18-5x112-rotor-odbior-osobisty-warszawa-i5044398493.html

Opublikowano

Witam

Potrzebuje foto jak autko wygląda na oponach letnich 225\50\17 felga et35 zawias 1BE

Opublikowano

chcecie to moge wam dac sposób na bicie bo pracuje na wulkanizacji i zajmuje sie kołami
jezeli felga jest w miare prosta nawet lekko krzywa, jezeli opona chodzi delikatnie góra dół czy boki to nic to nie problem
przed wywazaniem trzeba aby piasty z tłu felgi były czyste u mnie kosztuje to 20zl czyszczenie 4 felg szczotka drucianka kątówką i 4 piast na samochodzie
pomaga jest niebo a ziemia
czasami wyrabia sie tez otwór w feldze felga musi wchodzic ciasno na auto w przeciwnym razie tani i dobry sposób to tasma izolacyjna

jakbyscie potrzebowali jakichś informacji piszcie na pw pomoge;)

Opublikowano

Na moje opony nic nie pomoże już. Tylko wymiana na Micheliny.

Opublikowano

oj nie koniecznie micheliny to tylko juz została renoma w nazwie nic wiecej
wszystkie nowe opony są eco i nie sa juz takie jak kiedys chyba ze kupisz uzywane micheliny z 5 roku te starsze modele primancy
z nowych polecam CI opony firmy NEXEN są swietne tylko szukaj bierzników aseymetrycznych nie kierunkowych bo sa głosniejsze


zapomniałem dopilnuj aby nowe opony wulkanizator dobrze nasmarowął pastą montażowa i rozpompował je do ok 4-5 atmosfer a potem niech spuści na cisnienei jakie bd chciał
to dobry sprawdzony sposób na nowe opony nie odpowiednio przechowywane

Opublikowano

nexen mam na zimę na 17 50 225 dobrze się sprawuję cena też bardzo dobra 1100zł za 4 sztuki nowe rok 2014

Opublikowano

Ja mam Michały A5 kierunkowe akurat.

Opublikowano

Ale SU1 a tamte z mojego linku SU4. Właśnie co to znaczy? Czy to tak jak np w Michelinach A3, A4 i A5?

Opublikowano

Ale SU1 a tamte z mojego linku SU4. Właśnie co to znaczy? Czy to tak jak np w Michelinach A3, A4 i A5?

jest i su4 i też taniej :wink: (zauważyłem że dość dobre ceny mają w tym sklepie)

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n-fera-su4-255-35-r19-96-w-xl#84385695

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.