Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMG_20190409_224707.jpg

Opublikowano

MugenMan ciekawe czy mi będą pasowały bo mają et 39 nie wiesz jak to wyjdzie?

Opublikowano
2 godziny temu, cerrik napisał:

MugenMan ciekawe czy mi będą pasowały bo mają et 39 nie wiesz jak to wyjdzie?

Bardziej będą schowane w głąb auta. Poszukaj na necie napewno jakieś fotki znajdziesz. ET 32 to raczej max jak mogą być z mniejszym ET mógłby być pronlblem. Z przodu mam na styk

Opublikowano

MugenMan jakieś zdjęcia znalazłem tek jak mówiłeś są trochę schowane w nadkolach. Ciekawe czy wszystko pasuje nigdzie nie będą z takim et zachaczaly i tak dalej...

 

Opublikowano

Nic nie powinno trzeć. Jakie masz zawieszenie? 

Opublikowano

MugenMan oj nie wiem standard a dokładnie to w książce serwisowej można znaleźć czy gdzie to dokładnie być Ci napisał 

Opublikowano

Może być i w książce na wlepie albo  bagażniku na wlepce. są 3 rodzaje dla b8. Jak będziesz miał serię to na tych 19 to trochę jak koza będzie stał wysoko. Ja mam 1BV

1BA - seria

1BE (-20mm) - obniżone komfortowe

1BV (-30mm) - S-Line sportowe 

 

Opublikowano

MugenMan patrzyłem do książki ale nie zauważyłem coś takiego po południu spojrzę jeszcze raz ale na 90% mam te seryjne 

Opublikowano

Witam,

mam zawias 1BA + Eibach pro kit -35/30. Czy wejdą mi felgi 8.5x18 et32 lub 8x18 et30 z oponami 235/40. Może ktoś ma taki setup i pokaże jak to wygląda.

 

Drugie pytanie, co sądzicie  o felgach od AEZ 

AEZ-STEAM-GRAFIT-18-5x112-ET32-66-6-AUDI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2939 zł - AEZ STEAM GRAFIT 18 5x112 ET32 66,6 AUDI A5 A6 (8709967361). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

lub TEC 

WWW.OPONEO.PL

Zobacz Alufelgi ASA Tec AS2 DG 8,00x18 5x112,00 ET35,00 w Oponeo. Gwarantujemy bezpieczne zakupy oraz darmową dostawę. Sprawdź naszą ofertę!

Może ktoś ma takie i się wypowie? Albo przynajmniej podrzuci podobne felgi :)

Edytowane przez davis693

Opublikowano
W dniu 11.03.2020 o 22:15, davis693 napisał:

Witam,

mam zawias 1BA + Eibach pro kit -35/30. Czy wejdą mi felgi 8.5x18 et32 lub 8x18 et30 z oponami 235/40. Może ktoś ma taki setup i pokaże jak to wygląda.

 

Drugie pytanie, co sądzicie  o felgach od AEZ 

AEZ-STEAM-GRAFIT-18-5x112-ET32-66-6-AUDI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2939 zł - AEZ STEAM GRAFIT 18 5x112 ET32...

lub TEC 

WWW.OPONEO.PL

Zobacz Alufelgi ASA Tec AS2 DG 8,00x18 5x112,00 ET35,00 w...

Może ktoś ma takie i się wypowie? Albo przynajmniej podrzuci podobne felgi :)

Jakie masz zawieszenie standardowe?

Będą ci przy nim na pewno pasowały przymiezalem takie do swojej z standardowym zawieszeniem tylko że 19 i wszystko było ok jak już będziesz miał założone to podziel się zdjęciem.

Opublikowano

Zawieszenie zwykłe tj 1BA ze sprężynami eibach pro kit -35/30, teraz się napaliłem na enkei shogun ff i te pewnie kupie, więc ew jakieś dystanse na tył 

4x-18-5x112-ET35-SHOGUN-FF-Enkei-AUDI-VW
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2599 zł - 4x 18 5x112 ET35 SHOGUN FF Enkei AUDI VW MERCEDES (8999189439). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Mam zawieszenie 1bl z ads, chcę kupić felgi 19' 8,5 cala i ET30. Nie będzie nic wystawać? W przyszłości będę myślał o jakichś sprężynach obnizających, Eibach Pro Kit lub ew coś -40 względem serii. Opona najprawdopodobniej 245x35, myślałem nad 235x40 ale średnica koła byłaby zbyt duża.

Opublikowano

Moim zdaniem z przodu może trochę wystawac. Mam 8.5 r19  245/35 ET 32 i przód jest na styk

Opublikowano

19X9,5 ET35 235/35/19 czy takie koła będą pasować do b8 ? Są od b7 I tył lekko obciera.

Screenshot_20200405-112824_Chrome.jpg

Opublikowano

Panowie czy kolo 18”  et22 7j z opona 215/40 wejdzie do B8 ? Na seryjnym zawiasie ? 

Opublikowano
20 minut temu, AdaśA4 napisał:

19X9,5 ET35 235/35/19 czy takie koła będą pasować do b8 ? Są od b7 I tył lekko obciera.

Miałem taki zestaw tylko z ET40 i już minimalnie wystawały na zawiasie 1BV + Eibach Sportline ;)

Opublikowano
21 minut temu, sikora23 napisał:

Panowie czy kolo 18”  et22 7j z opona 215/40 wejdzie do B8 ? Na seryjnym zawiasie ? 

Wejdzie. 

Opublikowano
6 minut temu, Hugo napisał:

Miałem taki zestaw tylko z ET40 i już minimalnie wystawały na zawiasie 1BV + Eibach Sportline ;)

Czyli smialo mozna zakladac ? 

Opublikowano
Teraz, AdaśA4 napisał:

Czyli smialo mozna zakladac ? 

W B7 otwór centrujący ma 57,1mm, a w B8 66,6mm :decayed:

Opublikowano
4 minuty temu, Hugo napisał:

W B7 otwór centrujący ma 57,1mm, a w B8 66,6mm :decayed:

Rozumiem . Da rade to jakos obejsc dystans czy cos . Sory Ale jestem zielony w temacie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.