Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze LAMP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może wężyki od pompki masz pęknięte?

W vcds nie będziesz miał błędu pompek, chyba ze masz je fizycznie odłączone.

Mce doprowadza tylko 2 kabelki do pompek czyli plus i minus i steruje zasilaniem, a ciśnienie wysuwa spryski w lampach...

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

A np. można wyłączyć spryski reflektorów poprzez odłączenie wtyczki od pompki doprowadzającej płyn na spryski lampy ?

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam. Mam problem z cieknącym płynem ze spryskiwaczy. Zlokalizowałem, że wyciek jest w pompce od lamp w miejscu gdzie zaznaczyłem strzałką czerwoną. Pytanie moje do Was czy trzeba wymienić całą pompkę? czy może są tam jakieś uszczelki, które się wymienia? Czy w miejscu gdzie zaznaczyłem żółtą strzałką demontuję się tą pompkę? Jest tam taki widoczny zatrzask i czy przy demontażu mi zleci płyn cały ze zbiorniczka? http://www.fotosik.pl/zdjecie/42ae38974017117a

Opublikowano

Też miałem wyciek z tej pompki. Ja wyjąłem ją z samochodu, rozebrałem, wymyłem wszystko złożyłem i do tej pory sucho. Ewentualnie można wymienić oringi ale trzeba dobierać bo żadnych zestawów naprawczych nie ma.

Opublikowano

Też miałem wyciek z tej pompki. Ja wyjąłem ją z samochodu, rozebrałem, wymyłem wszystko złożyłem i do tej pory sucho. Ewentualnie można wymienić oringi ale trzeba dobierać bo żadnych zestawów naprawczych nie ma.

Dzięki kolego. Czy przy wyciągnięciu tej pompki zleciał Ci płyn?
Opublikowano

Też miałem wyciek z tej pompki. Ja wyjąłem ją z samochodu, rozebrałem, wymyłem wszystko złożyłem i do tej pory sucho. Ewentualnie można wymienić oringi ale trzeba dobierać bo żadnych zestawów naprawczych nie ma.

Dzięki kolego. Czy przy wyciągnięciu tej pompki zleciał Ci płyn?

U siebie jak odłączyłem wężyk od pompki to wziąłem go w górę, żeby był powyżej zbiornika płynu i wtedy nie zleci płyn, ewentualnie możesz zacisnąć gumowy wężyk jakimś ściskiem.

ig3c2n2j.jpg

Edytowane przez czarek76

Opublikowano

Też miałem wyciek z tej pompki. Ja wyjąłem ją z samochodu, rozebrałem, wymyłem wszystko złożyłem i do tej pory sucho. Ewentualnie można wymienić oringi ale trzeba dobierać bo żadnych zestawów naprawczych nie ma.

Dzięki kolego. Czy przy wyciągnięciu tej pompki zleciał Ci płyn?

U siebie jak odłączyłem wężyk od pompki to wziąłem go w górę, żeby był powyżej zbiornika płynu i wtedy nie zleci płyn, ewentualnie możesz zacisnąć gumowy wężyk jakimś ściskiem.

ig3c2n2j.jpg

Dzięki kolego za pomoc

Witam. Czy jest możliwość wyłączenia spryskiwaczy na lampy po przez VCDS?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.