Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki internet mobilny na kartę ? Play,Plus,Orange, T-mobile ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany.Potrzebuje internetu na kartę.

Jaki polecacie? Będzie używany w Krakowie więc zasięg to sprawa drugorzędna.

Opublikowano

przejrzyj oferty i bedziesz wiedziec

z tego co pamietam to orage ma całkiem fajne pakiety

Opublikowano

Aero2? Tylko tam chyba ograniczyli prędkość ostatnio, ale nie jestem pewien.

Opublikowano

przez aero2 palpitacji serca można dostać, mimo dobrego zasięgu ledwo co chodzi

Opublikowano

Play ?

Opublikowano

w krakowie korzystam z orange płaciłęm około 30zł za 6gb (internet na karte) śmiga ponad 10MB. Taka zapasówka "internetu po kablu"

W telefonie mam Play neta jeśli nie mam ustawionego recznie na plusa to tylko sie wq z zasiegiem.

Opublikowano

Kupuje karty na allegro sim ok 6.5 gb wazne na rok za 50 zl w orange. Jak ktos duzo korzysta to sa i 25 gb ale wazne 30 dni za mniejsza kwote. Teraz orange zrobilo promocje 3gb internetu za 3 zl na 30 dni przy ofertach na karte.

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja miałem Aero i wyrzuciłem to do kosza po 2 tyg - tam jest jego miejsce ;-)

Prędkość 0,5. Zapomnij o ogląganiu youtube w jakości 360p

Sprawdź oferte Play na internet LTE

Opublikowano

Tylko ze to LTE działa na razie w 13 miastach a 3G nie mają wcale a H+ działa kiedy chce. Oferta Play niby naj naj ale lepiej najpierw przetestować Play i nową ofertę T-mobile i dopiero wybrać. Co z tego że tanio jak kuleje. Ja w trasie używam T-mobile a w koło komina Play. ;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Opublikowano

Jak nie masz LTE w plusie itp. to działa tak samo jak aero.Ja mam aero i jestem super zadowolony chodzi praktycznie tak samo jak plus.Dodam że karta plusa leży nie używana tylko płacę złodziejom za neta bo umowa się nie skończyła.Na działce 50km od Warszawy w zasadzie każda sieć odbiera słabo siora ma Tmobile i antenę na dachu od modemu Play wogóle horror nawet z antenką, Plus troszkę lepiej niż Tmobile ale niema opcji żeby siedzieć w domu nawet na 1szym piętrze i bez anteny korzystać z neta.Z Aero2 siedzę na PARTERZE w DOMU bez żadnej anteny i działa bez problemu.

Opublikowano

A ja po 3 latach w Play polecam Plus-a :decayed: Cena teraz bardzo zbliżona a zasieg o niebo lepszy. Pozdr

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowałem się na Play.Zasięg cały czas powyżej 90%.Prędkość względna więc narazie jest okej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.