Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli z Passata do Audi


damianek_11

Rekomendowane odpowiedzi

A to A6 i A4 B6 są tak samo szerokie z tyłu, no nie wydaje mi sie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest w przypadku pełnej elektryki? prowadnice takie same czy jednak jest problem jak w b5? aha i jeszcze jedno- jeżeli zdecyduje się na pełną elektrykę ( narazie nie rezałbym pamięci ) to wystarczy podać zasilanie i hula?

---------- Post dopisany 28-12-2013 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 16:36 ----------

Wie ktoś jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz elektryczne lędźwie to podłączasz i jeździ :wink: W wersji z pełną elektryka był grubszy kabel zasilania, ale kilka osób tak robiło jak napisałem wcześniej i nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kubełki a do kupienia mam stelaże zwykłe, z tego co się orientowałem nie będzie problemu z przełożeniem mechanizmu od wysuwania... mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć, masz może namiar na posta? a może ktoś zna odpowiedź na pytanie- Mam do kupna stelaże w full elektryce ale naleśniki, czy mogę przełożyć element wysuwany z moich foteli do tych stelaży? na zdjęciach wydawało mi się, że stelaże są takie same a różnica jest w mechanizmie wysuwanym, który przykręcany jest na torxy. Wie ktoś jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć, masz może namiar na posta? a może ktoś zna odpowiedź na pytanie- Mam do kupna stelaże w full elektryce ale naleśniki, czy mogę przełożyć element wysuwany z moich foteli do tych stelaży? na zdjęciach wydawało mi się, że stelaże są takie same a różnica jest w mechanizmie wysuwanym, który przykręcany jest na torxy. Wie ktoś jak to jest?

takie rzeczy tylko w erze :wink:

Ty chcesz przełożyć tylko matę czy ten cały mechanizm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...