Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do foteli to tak jak ktoś napisał na forum 5er :wink: można by z jakiegoś s4 o rs4 nie wspomnę..... tylko cena:kwasny:

Opublikowano

jak chcesz to ci moje s-line oddam w dobrej cenie ;o)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia z ciemnymi szybami i listwami aluminium szczotkowane we wnętrzu.

86b429070dd6aa9emed.jpg

34f4e079446af9e1med.jpg

c4ea4d753cfedfbfmed.jpg

d0025348cb761d83med.jpg

8077360f0d786ae7med.jpg

fc6567bf460320a0med.jpg

0fa7a31c1c364044med.jpg

Zakupiłem najwyższy model licznika z białym podświetleniem z passata CC- Premium. Ma pl menu, staging, temp oleju itp. Po montażu musi nastąpić kodowanie więc troszke poczeka.

Cały czas szukam foteli w czarne skórze w idealnym stanie ale niestety nie łatwo znaleźć.

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 19:26 ----------

Zakupiłem licznik z passata CC 3.6. Licznik z najwyżeszej wersji czyli Premium. Będzie białe podświetlenie plus kolor

a9a6d38933052f1amed.jpg

Żeby to wszystko odpalić oczywiście zmiana gateway z C na E

81ce5077656cb673med.jpg

Jak tylko uda mi się kupić ramke licznika aulu szczotkowane to wymiana i kodowanie

Opublikowano

Bilsteiny i Pro-Kit kiedy zakładasz? Mam dokładnie taki sam zestaw do swojej B7 + stabilizatory z rsa i ciekaw jestem jak to się prowadzi w porównaniu z seryjnym zawiasem, a będę zakładał dopiero jak skompletuję letnie 19' więc może to trochę potrwać. ; \

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się kupić okazyjnie oryginalny pedał gazu w takiej wersji :)

a3f473df9254d2b8med.jpg

Jeszcze pedał hamulca i podstopnica i montaż.

Opublikowano

jak w PKS do Mlawy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gateway wymieniony i przekodowany.

Lampy tył wymienione i na postojach prezentują się tak

6f91505ce6d6b1f9med.jpg

1840e28045ef86aemed.jpg

Wymieniłem też licznik na poliftowy Premium

c50396e1d0a439cdmed.jpg

Opublikowano

Stano weź,no podjedz do mnie w wolnej chwili zobaczylbym ile jest miejsca w,tami passaciku. Fajnie z modami lecisz xx:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Stano weź,no podjedz do mnie w wolnej chwili zobaczylbym ile jest miejsca w,tami passaciku. Fajnie z modami lecisz xx:naughty:

Wybieram się na hamownie do Ostrowca. Może nawet w sobote najbliższą. Miejsca jest sporo więcej niż w A4.

Opublikowano

Na kadzielnie podjedz :kox:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Oni mają hamownie na 4x4??

Opublikowano
  • Autor
Na kadzielnie podjedz :kox:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Oni mają hamownie na 4x4??

Kiedy na kadzielnie? Tak. U Bartka jest 4x4 hamownia

Opublikowano

Śliczny Passek:slina: no to teraz musisz gonić BartSa...chociaż nie wiem czy jest sens bo za nim nikt nie nadąży:grin: powodzonka w modach:wink:

Opublikowano
  • Autor
Śliczny Passek:slina: no to teraz musisz gonić BartSa...chociaż nie wiem czy jest sens bo za nim nikt nie nadąży:grin: powodzonka w modach:wink:

Nie ma szans żebym tyle kasy pakował w VW jak BartS. Miał mi własnie wymieniać licznik i te lampy ale nie miałem już cierpliwości czekać aż sie do niego wybiore. Poza tym mam na miejscu Grzanka. Własnie On modził :)

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 18:39 ----------

Kolejne elementy gejowskiej układanki

d983aae1417c405emed.jpg

Opublikowano

Jak na gieja to masz gust:grin::grin::wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Jak na gieja to masz gust:grin::grin::wink:

Miałem na myśli że pedały ;-)

---------- Post dopisany 12-03-2014 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 20:50 ----------

Przyszły Eibachy -30mm :D

09737de6899b1872med.jpg

e108783d77d99285med.jpg

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

Kupione przełączniki chrom z passata CC.

75bdac1a3064f9acmed.jpg

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 19:50 ----------

Przyspieszenie mojej b6. Niestety na automacie bo ręka trzymała telefon.

Jak na dupowóz chyba nie jest źle.

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 16:48 ----------

Lamy tył już skończone. Przepraszam za jakość zdjęcia. Przynajmniej poglądowo wrzucam jak to wygląda

6ef4f00749cb5e01med.jpg

2f7a85e9ec89b785med.jpg

Opublikowano

Elegancko:kox: a fotkę lamp pstryknij jak będzie szaro to ładnie wszystko będzie widać:wink:

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja. -30mm niżej i dystanse przód 13mm i tył 20mm.

dba26c69df8184afmed.jpg

dea9489acede1081med.jpg

db8ded0fb68ea52cmed.jpg

06a8a70632526292med.jpg

7581283968163e34med.jpg

c78d72e256018437med.jpg

aab9d5d61944ec9amed.jpg

2ce0abd05b9c5364med.jpg

3c73406304c9e361med.jpg

Ogólnie to auto wystawiam na sprzedaż :D

Opublikowano

Po co ladowales tyle do auta by teraz od razu sprzedawać??

Nie będzie łatwo w tych pieniądzach sprzedać..

Opublikowano
  • Autor
Po co ladowales tyle do auta by teraz od razu sprzedawać??

Nie będzie łatwo w tych pieniądzach sprzedać..

No Ja tak mam zawsze z modami. Cena do negocjacji.

Opublikowano

to się najeździłeś hehe co teraz kupujesz ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.