Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miga lewe światło cofania / błąd na FIS-ie


BIZZARE

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu pojawia mi się błąd na FIS-ie, przepalonej żarówki świateł cofania. Sprawdziłem. Lewa żarówka miga, prawa świeci normalnie. Wyciągnąłem klosz, sprawdziłem kostkę ale nie znalazłem żadnych nieprawidłowości. Wyjąłem żarówkę i podpiąłem próbówkę i zachowuje się tak samo. Jakieś pomysły ? Gdzie zacząć szukać ?

---------- Post dopisany 20-01-2014 at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 21:40 ----------

Pojawił się nowy objaw. Po włączeniu zapłonu zapala się kontrolka przepalonej żarówki świateł wstecznych, natomiast gaśnie w momencie gdy wrzucam wsteczny (na ok. 2-3 sek.) i potem mam spokój do następnego wyłączenia i włączenia zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź spray do styków i popsikaj we wtyczce i będzie spokój. Mam to samo czasami w B6- fis wywala błąd żarówki wstecznego, a żarówka świeci lub miga. Masz zaśniedziałe styki. Ewentualnie wymień żarówkę na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styki na wyjściu do lampy wyglądają OK. Podpiąłem się próbówką do pinów w kostce, po odpięciu lampy i niestety światło również jest pulsacyjne. Kontrolka pali się dopóki nie wbije biegu wstecznego na uruchomionym siniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść wszystko co się da a w szczególności masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystko po kolei i doszedłem do modułu komfortu. Z niego wychodzi sygnał pulsacyjny na wiązkę i dalej do reflektora. Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też obstawiam mk, wybebeszyć trzeba go z tej puszki i dobrze obejrzeć ,puki jeszcze nie posypały się inne elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...