Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pasty polerskie 3m


piotraudi

Rekomendowane odpowiedzi

Pasty to nie wszystko i zlotego srodka nie ma, a gabka, a lakier? Rozne kombinacje daja rozne efekty dlatego z czasem ma sie coraz wiecej past i gabek bo rozne trafiaja sie lakiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt lakier jak w audi clear i baza (czarna perła) pady mam 3m

czyli uznaję ,ze traktujesz na równi produkty kocha i 3m? ty w co byś zainwestował na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ory lakier fabryczny to twardy. W tym momencie wole kocha power cut od zielonego korka, troche mocniej tniej, jest tlustszy dzieki czemu mniej pyli i mozna nim dluzej pracowac.

Natomiast jak ma byc super hiper to zolty korek plus ultrafina da lepszy efekt niz sam antihologram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat lepiej się pracuje Menzerna FG 400 niż Kochem, czy Zielonym korkiem ale jak widać każdy ma swoje upodobania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie czy jakiś kolega na forum ma dojście do past 3m??? na alledrogo troszkę tego jest ale ceny też wysokie litrowe to za dużo jak dla mnie poszukuje 500ml chyba ,że były troszkę mniejsze także dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dostepne mniejsze ale ciezko. W Lublinie w trzech sklepach lakierniczych mozna kupic pasty 3M na setki czyli np po 100ml kazdej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujesz sie ile chca za 100???pytam aby przeliczyć jak dużo trzeba przepłacić hehehe 100 to tak na 1 raz i dosć oszczędnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam strzelam ze okolo 15zlotych.

100 to tak na 1 raz i dosc oszczednie co masz na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyjatkowych wypadkach mozna nagiac ze pasty tnacej poszloby cos kolo tego (ale to bez sensu, bo znaczy, ze trzeba bylo wybrac inna droga/sposob)

Pasty polerujacej to bedzie lekko kilkanascie samochodow a finiszowej jeszcze wiecej ze100ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak działałem g3 to nie bałem sie ,że przypale lakier bo wiedziałem co i jak i do tego dużo dużo wody a w 3m zielony korek bez wody praktycznie na sucho.Tylko ,ze gradacja także inna ale obawa pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasty dajesz na nowa czysta gabke 3 ziarenka pozniej relatywnie mniej. Dajac duzo zle pracujesz. Po pierwsze musisz miec straszny balagan, po drugie nie jestes w stanie wypracowac pasty i przejsc z etapu cieacia do polerowania - najczestsza przyczyna hologramow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po zimie nadszedł czas na umycie dokładniejsze samochodu. Okazało się ze cały samochód jest porysowany. Rysy nie sięgają podkładu ale nie wiem cżycia polerowanie coś pomoże. Znacie może jakieś specyfiki żeby zlikwidować tę rysy. Nie chciałbym malować całego auta bo to są koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co chcesz uzyskać, czy chcesz robić to sam no i podstawowa kwestia ręcznie czy maszynowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie nic nie zrobisz na lakierze Audi, to tak twardy lakier że tylko się namachasz i efekt będzie mizerny. Maszynowo - owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi doradzicie? Chcemy żeby te rysy zniknęły.

A co rozumiesz przez pojęcie ''ryski zniknęły" bo jest to dość szerokie pojęcie. Dwa jak chcesz to robić, sam czy komuś chcesz to zlecić, jaki przewidujesz na to fundusz?? bo na razie wiemy tylko że masz ryski- tzw swirle a metod ich pozbywania się jest wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Ze jak najmniej na to wydać. Jeśli da się samemu to sam ale jak trzeba to i w ręce lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz doswiadczenia i sprzetu to szybciej/taniej/bezpieczniej bedzie oddac komus kto sie tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i w ręce lakiernika.

A niech Cie przypadkiem nie skusi taki glupi pomysl, 90% z nich nie ma zielonego pojęcia o detailingu, a nawet jeżeli ma to nie chce im sie cackać z ''twoim' ' wozem i walą na odwal.

Możesz próbować ręcznie ale zarypiesz się, zwłaszcza jak nie masz doświadczenia. Skoro już dojrzałeś te ryski to proponował bym oddać auto do kogoś kto ogrnia temat polerowania, zrobisz raz i będziesz zadowolony a potem zostaje już tylko odpowiednia pielęgnacja,

a tak na marginesie "... chytry traci...." akurat tu ta dewiza sie sprawdza :) i to lepiej jak dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...