Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrna A4-ka aa


hasik1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym pokazac Swój nabytek oooo a4 :D kupiłem go miesiąc temu.... Silnik 1.8 APT przebieg 122tys obecnie udokumentowany!

z Góry sorry za jakość zdjęć dodam nowe! Wyposażenie jakie posiada to:

-Wiadomo wspomaganie kierownicy

-ABS

-ESP

-4xElektryczne szybki

-2x poduszka

-climatronik

-Elektryczne lusterka, podgrzewane i elektrycznie skladane

-Fabryczny alarm

-centralny z pilota (do zaprogramowania pilot bądz wymiany)

-dodatki w drzewie

no i to chyba wszystko jezeli o czymś nie zapomnialem..

Co Zrobiłem..- a więc tak : jak narazie to zalożylem gaz LOVATO butla 55l na pelnej butli robie ok 520-30 km! :):D wymiana przegubu prawa strona... Zmiana radyjka na JVC KD-r421 no i wymiana filtrów olejów itd.... wymiana postojówek na ledy i podświetlenie tylnej tablicy:)@!

Co do zrobienia: klocki tył, wymiana głośników tył na ori OOOO , zrobienie pilota bądz centralki (jak narazie sam nie mogę sobie poradzic z tym) wymiana podświetlenia wewnątrz ,

Plany: Wiadomo jak najdłuzej jezdzic :D :D zmiana felg na 16 bądz 17(jezeli 17 to s-liny) ,ori subwoofer w bagazniku wygłuszenie drzwi i myslę o skórze jasnej!

Doszla zabudowa lewego boku w bagazolu:))

Jeżeli macie jakieś pomysly jak ulepszyć wygląd too Pisać:))

Zdj_cie0002.jpg

Zdj_cie0058.jpg

Zdj_cie0059.jpg

Zdj_cie0060.jpg

Zdj_cie0061.jpg

Zdj_cie0062.jpg

Zdj_cie0063.jpg

Zdj_cie0064.jpg

Zdj_cie0065.jpg

audi.jpg

[/color]2014_01_07_17_13_57.jpg

2014_01_07_17_14_12.jpg

2014_01_07_17_14_25.jpg

Witam;) Naszlo mnie na zabudowe bagaznika w lewym boczku, dlatego ,ze zalezy mi na miejscu (kolo zapasowe na wierzchu) i zalezy mi tez na jakims bassie:) więc postanowilem metoda prób i błedów, a raczej cięcia i mierzenia zrobić ćos takiego.... Projekt juz prawie ukonczony zostalo jeszcze zrobic wygluszenie , silikonem objechac lączenia plyt no i obszycie jakis materiałem .... Jutro dolożę więcej zdjec z postępu prac:)

I Efekt prawie końcowy zabudowy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to że na blacie jest 122 tysi nie oznacza ze b5 ma tyle najechane. Daj więcej zdjęć wnętrza i bardziej wyraźnie stwierdzimy po z użyciu ile może mieć :naughty: faktycznie najechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 tys he pewnie dziadzio sobie kupil 1.8 t zeby w niedziele do kosciola jezdzic

Hmm a gdzie ty ty masz tu turbo? Poza tym co to ma do rzeczy? Z tego co widać ładna furka a ile pokazuje licznik jest mało ważne , ważne żeby była w dobrym stanie , wskazaniem licznika się nie jeździ...graty zakupu i szerokości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy Przebieg potwierdzony w serwisie Audi:) Racja na przebiegu sie nie jeździj ... Moze Tutaj ktos mi podpoiwe co zrobic z tym scyzorykiem, bo juz mi sie kompletnie mozliwosci chyba wyczerpaly... aa pasowało by zrobic tego pilocika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...