Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna A4-ka aa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym pokazac Swój nabytek oooo a4 :D kupiłem go miesiąc temu.... Silnik 1.8 APT przebieg 122tys obecnie udokumentowany!

z Góry sorry za jakość zdjęć dodam nowe! Wyposażenie jakie posiada to:

-Wiadomo wspomaganie kierownicy

-ABS

-ESP

-4xElektryczne szybki

-2x poduszka

-climatronik

-Elektryczne lusterka, podgrzewane i elektrycznie skladane

-Fabryczny alarm

-centralny z pilota (do zaprogramowania pilot bądz wymiany)

-dodatki w drzewie

no i to chyba wszystko jezeli o czymś nie zapomnialem..

Co Zrobiłem..- a więc tak : jak narazie to zalożylem gaz LOVATO butla 55l na pelnej butli robie ok 520-30 km! :):D wymiana przegubu prawa strona... Zmiana radyjka na JVC KD-r421 no i wymiana filtrów olejów itd.... wymiana postojówek na ledy i podświetlenie tylnej tablicy:)@!

Co do zrobienia: klocki tył, wymiana głośników tył na ori OOOO , zrobienie pilota bądz centralki (jak narazie sam nie mogę sobie poradzic z tym) wymiana podświetlenia wewnątrz ,

Plany: Wiadomo jak najdłuzej jezdzic :D :D zmiana felg na 16 bądz 17(jezeli 17 to s-liny) ,ori subwoofer w bagazniku wygłuszenie drzwi i myslę o skórze jasnej!

Doszla zabudowa lewego boku w bagazolu:))

Jeżeli macie jakieś pomysly jak ulepszyć wygląd too Pisać:))

Zdj_cie0002.jpg

Zdj_cie0058.jpg

Zdj_cie0059.jpg

Zdj_cie0060.jpg

Zdj_cie0061.jpg

Zdj_cie0062.jpg

Zdj_cie0063.jpg

Zdj_cie0064.jpg

Zdj_cie0065.jpg

audi.jpg

[/color]2014_01_07_17_13_57.jpg

2014_01_07_17_14_12.jpg

2014_01_07_17_14_25.jpg

Witam;) Naszlo mnie na zabudowe bagaznika w lewym boczku, dlatego ,ze zalezy mi na miejscu (kolo zapasowe na wierzchu) i zalezy mi tez na jakims bassie:) więc postanowilem metoda prób i błedów, a raczej cięcia i mierzenia zrobić ćos takiego.... Projekt juz prawie ukonczony zostalo jeszcze zrobic wygluszenie , silikonem objechac lączenia plyt no i obszycie jakis materiałem .... Jutro dolożę więcej zdjec z postępu prac:)

I Efekt prawie końcowy zabudowy ....

Opublikowano

120 tys he pewnie dziadzio sobie kupil 1.8 t zeby w niedziele do kosciola jezdzic

Opublikowano

Kolego to że na blacie jest 122 tysi nie oznacza ze b5 ma tyle najechane. Daj więcej zdjęć wnętrza i bardziej wyraźnie stwierdzimy po z użyciu ile może mieć :naughty: faktycznie najechane

Opublikowano

ale nie wazne czy 120 czy 320 jak silniczek ladnie pracuje to napewno bedziesz z niego zadowolony

Opublikowano
120 tys he pewnie dziadzio sobie kupil 1.8 t zeby w niedziele do kosciola jezdzic

Hmm a gdzie ty ty masz tu turbo? Poza tym co to ma do rzeczy? Z tego co widać ładna furka a ile pokazuje licznik jest mało ważne , ważne żeby była w dobrym stanie , wskazaniem licznika się nie jeździ...graty zakupu i szerokości :wink:

Opublikowano

łądna sztuka , co do przebiegu , to chyba mało ważne jak auto wygląda dobrze i jeździ bezproblemowo , mój ma prawie 340tyś i sprawuje się w 100% :)

Opublikowano

o widze ze sie urazil sory za uzycie twojego niku w zdaniu :P

Opublikowano

Ja mam 110 000 przebiegu wiec mysle ze mozliwe ze ma tyle przebiegu bazdzo fajna sztuka dbac i jezdzic pozdrawiam:naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No koledzy Przebieg potwierdzony w serwisie Audi:) Racja na przebiegu sie nie jeździj ... Moze Tutaj ktos mi podpoiwe co zrobic z tym scyzorykiem, bo juz mi sie kompletnie mozliwosci chyba wyczerpaly... aa pasowało by zrobic tego pilocika

Opublikowano

ładne autko to teraz zostało tylko czekać na kolejne zmiany :wink:

Opublikowano
  • Autor

1010472_1475856129308057_1919610478_n.jpg

1383795_1475856062641397_959123809_n.jpg

1472743_1475856042641399_311337313_n.jpg

1520797_1475856005974736_270792782_n.jpg

1525772_1475855959308074_797052264_n.jpg

1544594_1475856102641393_1200725444_n.jpg

1554614_1475855992641404_1710436001_n.jpg

Opublikowano

troche wieje sandałem ale jak kto woli :) wolałbym ori bose wsadzić :)

Opublikowano
  • Autor

Tylko kolego porównaj brzmienie ori suba a tego :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.