Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gałka biegów, przyciski mf, kierownica


Czarnybeduin

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu pytasz o Aso? Poszukaj np. na allegro albo podobnym portalu napewno coś wyhaczysz w dobrej cenie...samych przycisków raczej nie dostaniesz więc jak już to całą kiere szukaj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o aso bo tam będe miał nowe ;) Co do używek to ciężko znaleźć coś w stanie bardzo dobrym. Przeważnie w takim samym stanie jak moje albo gorsze. Jak widzisz na zdjęciu moje przyciski nie są mocno wytarte ale gdyby w aso cena była do przyjęcia to kupiłbym nowe tak jak gałkę. Podejrzewam, że kierownica będzie droga więc pewnie się zdecyduje na obszycie ale też muszę znaleźć kogoś dobrego co zrobi ją tak żeby wyglądała jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przyciski z MF tylko z poduchą dostaniesz :wink:

co do gałki to kup sobie z A3 Sline w ASO niecałe 150 zeta,tylko trzeba trochę skórę z mieszka rozciągnąć aby weszła na ramkę z A4 dużo osób na forum tak robi:wink:

kierownice daj do obszycia albo z B7 wkładaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedz sie ile w aso,jak drogo to na ebay usa,jest taki,moge ci kupic,jakies 35zl wychdzi,o ile to :wink:ten

00 01 Audi A4 Steering Wheel Switch 4B0 951 527 Switches 4B0 951 527 B | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że to ten! Wie ktoś z Was czy na pewno będzie pasował? Jak tak to miałbym prośbę żebyś mi kupił a ja Ci przeleję kasę na Twoje konto bo nie ogarniam ebaya ;/

te przełączniki są do A4 B5

Do B6 mają inne nr

8E0951527A B C D w zależności od funkcji

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

WŁĄCZNIK STEROWANIA RADIEM AUDI A6 A9 A4 8E0951527 (3816121458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nówka

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

i gałka w nówce

AUDI GAŁKA BIEGÓW NOWA ORGINALNA (3793139320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur a na pewno jest to część wymienna???

skoro ma swoje nr to jest wymienna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żyłem w nieświadomości:wink: a moje mnie też mam trochę ścioranę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że to ten! Wie ktoś z Was czy na pewno będzie pasował? Jak tak to miałbym prośbę żebyś mi kupił a ja Ci przeleję kasę na Twoje konto bo nie ogarniam ebaya ;/

te przełączniki są do A4 B5

Do B6 mają inne nr

8E0951527A B C D w zależności od funkcji

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

WŁĄCZNIK STEROWANIA RADIEM AUDI A6 A9 A4 8E0951527 (3816121458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nówka

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

i gałka w nówce

AUDI GAŁKA BIEGÓW NOWA ORGINALNA (3793139320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Przyciski chyba łyknę a gałka wydaję mi się, że chyba nie ten kolor? Ja mam czarną a ta ze zdjęcia chyba szara, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowa o gałkach :D to zapytam czy majac ta gałke co kolega pokazał w 1 poście mozna ja zamienić na NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (3784922132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i pasuje ona p&p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowa o gałkach :D to zapytam czy majac ta gałke co kolega pokazał w 1 poście mozna ja zamienić na NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (3784922132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i pasuje ona p&p ?

NOWA GAŁKA MIESZEK AUDI A3 8L 01-03r. SKÓRA S-LINE (3814401628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

musisz skórę trochę rozciągnąć na ramcę,albo samą gałkę wykorzystujesz

ja samą gałkę wykorzystywałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szykuj jakies 500 na gałę z mieszkiem :) Mimo wszystko warto bo efekt widać. Ja jeszcze dołożyłem do tego wszystkie te plastiki wkoło mieszka nowe i robią robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...