Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK]Czarny sedanik by husajn22 setup wiosna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów chciałem wam sie pochwalic moim nowym nabytkiem samochod kupiony od forumowicza wiec:

Audi A4 B5 sedan

motor: V6 2.8 193km (ACK) +LPG Stag 300 reduktor Zavoli wtryski Hana

zawieszenie seria 1BA

Wyposażenie:

2x elektryczne szyby

2x elektryczne i podgrzewane lusterka

2x kubełkowe podgrzewane stołki z regulacją lędźwi

4x poduchy

ASR ABS

klimatronik

pełen fis

tyllkna kanapa składana

wspomaganie

chrom listwy w okół szyb

przyciemniane szyby

szyberdach

bixy z dziennymi by Gwerty plus (robi sie imitacja samopoziomu )

przedni zderzak Riegera z halogenami i spryskiwaczami do lamp (ori zbiorniczek z dwoma pompkami)

z tyłu lotka i dokładka zderzaka Riegera

sportowy wydech z dwoma katami robionymi na zamówienie

podsietlanie pod nogami

podswietlane nawiewy

srebrne ringi na zegarach

ori gril S4

dywaniki S4

gałka zmiany biegów w drewnie i obszta białą skórą

progi Riegera

na lato alu 17 cali

audio radio kenwood XXV-01D

głosniki sinuslive

wzmacniacze kenwood

skrzynia basowa sinuslive

i wiele innych gadżetów .....

link do zdjęć

Album 2014.01.02 - Motoryzacja - Fotosik.pl

Album 2014.01.02 #2 - Motoryzacja - Fotosik.pl

1ffb36d89cc150e9m.jpg2f19482fe5fe7b3cm.jpgd6768d647d542038m.jpga1cf6392e203b2d3m.jpg

jeszcze nie wiem jak umieszczać zdjęcia w postach

Pozdrawiam wszystkich fanów Audi :wink:

wiosna Album 2014.03.08 - Motoryzacja - cyganera - Fotosik.pl

Opublikowano

ładne

Opublikowano

omg chyba pijany jestem :decayed::decayed:

Opublikowano

hmmm :shock3:

Opublikowano

cudeńko:facepalm:

Opublikowano

O matkom z córkom ...:shock3:

Opublikowano
  • Autor

Na lato mam jeszcze pare planów w głowie na mody zobaczymy jak to wyjdzie.

Na razie oceniajcie i komentujcie :decayed:

Opublikowano
rospuda_nie_tedy_droga-07.2007-520.jpg
Opublikowano
  • Autor

a którędy ??

Opublikowano

A to nie jest czasem to auto

1268202_466390616808924_1431526365_o.jpg

zmień tylne lampy na LED o wzorze polifta, tylna dokładke zderzaka podmień na fabryczna PDC, wywal ten stół z bagaja, kup koło, kiedys to auto było ładne ale nastepny własciciel troszke bardzo go zwiesniaczył, teraz musisz to jakos odratowac:whistling:

Opublikowano

Jak doprowadzisz do takiego stanu jak na zdjęciu które wrzucił Kowi87 to będzie ładnie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Kowi to na pewno nie jest te auto. Koło na lato jest w garażu 17 cali a co dalszych modów zobaczymy na wiosne/lato.:wink:

Opublikowano

w sumie tak bo to chyba polift był

Opublikowano

Jak patrzę na ten samochód to mam niesmak w ustach. Jak ktoś z tak pięknego auta może zrobić taką wiochę. Kolego ratuj ten samochód wywal ten spoiler bo wygląda jakby ktoś ławkę dokleił. Przemaluj ten grill z przodu i to pod nim na czarno coś już się uratuje. Ale tył to moim zdaniem do kompletnego rezania:facepalm:

Opublikowano

Dobry stojak na piwo :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Powoli wszystko da się ogarnąć tylko dużoooooo czasu potrzeba :wink:

Opublikowano

gril ma naklejony chrom na metry, tak wiec zrywasz dziadostwo i masz solidny gril od Ski, a tył to jak pisałem wyzej, dokładka od PDC, ławka na działke:whistling:

a tamten był 1,9TDI z FMIC z przodu, wiec na bank nie ten jednak egemplarz:wink:

Opublikowano
  • Autor
Jak patrzę na ten samochód to mam niesmak w ustach. Jak ktoś z tak pięknego auta może zrobić taką wiochę. Kolego ratuj ten samochód wywal ten spoiler bo wygląda jakby ktoś ławkę dokleił. Przemaluj ten grill z przodu i to pod nim na czarno coś już się uratuje. Ale tył to moim zdaniem do kompletnego rezania:facepalm:

myślisze ze cały gril przemalować czy znaczek audi zostawic lub inny kolor ??

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

gril ma naklejony chrom na metry, tak wiec zrywasz dziadostwo i masz solidny gril od Ski, a tył to jak pisałem wyzej, dokładka od PDC, ławka na działke:whistling:

a tamten był 1,9TDI z FMIC z przodu, wiec na bank nie ten jednak egemplarz:wink:

hehe ławka sie przyda bedzie na czym piwko wypić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.