Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rdza???


matwes1011

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio zauważyłem bąmble po obu stronach na dachu a mianowicie na skrajach po bokach auta tam gdzie jest ta listwa-(miejsce na relingi). Czy ktoś miał ten problem dach nie był malowany słupki też więc nie wiem co jest grane trzeba to chyba zrobić przed zimą tą właściwą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

jest to normalny objaw w audi ;)

miałem ten sam przypadek - w rynience i lekko wychodziło na dach

audi ma problem w tym miejscu i po wizycie u lakiernika tylko potwierdził że nie jestem pierwszym który miał taka przypadłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba ale później sie rozprzestrzenia , mi np błotniki przód zeżarło jak w starym fiacie uno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie prawda ja mam tak samo już 5 lat i nic sie nie poszerza a wydaje mi sie taki stan rzeczy że auto długo stało tak jak w moim przepadku zanim ktoś je kupił nowe stał 3 lata i podejrzewam że to jest od tego a co z tym z robić nie wiem jak pomalujesz dach to nikt tego auta już może nie kupić albo zaczną widziwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie prawda ja mam tak samo już 5 lat i nic sie nie poszerza a wydaje mi sie taki stan rzeczy że auto długo stało tak jak w moim przepadku zanim ktoś je kupił nowe stał 3 lata i podejrzewam że to jest od tego a co z tym z robić nie wiem jak pomalujesz dach to nikt tego auta już może nie kupić albo zaczną widziwiać

Ja już nie wierze w takie mity że jak B5 rdzewieje to znaczy że robiona .

Główna bolączka to rdza na przednich nadkolach (ranty) i nad tą gumową listwą na drzwiach .

U siebie mam 5 parchów pod lakierem po odpryskach i właśnie przy tej listwie . Nie ruszam bo po co ? Ważne że cała konstrukcja nośna jest zdrowa .

Wezmę porobię to mi zaraz ktoś przy odsprzedaży będzie marudzić . A wiadomo że taki renowacyjny lakier to już nie to samo i naprawy rzucają się w oczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak sie zrobi to za 2-3 lata trzeba robic ponownie, ja mam to samo, na tylnym nadkolu tez mam burchle pod lakierem, odkad auto przyjechalo ze szwajcarii mija juz 3 lata, i jak burchle byly tak sa nie mniejsze, nie wieksze, podwozie cale zdrowe pod oryginalnym barankiem i to najwazniejsze

przednie blotniki jesli komus sie chce, mozna wymienic poszukac na szrocie na zdrowsze egzemplarze, to samo drzwi

głowy sobie tym nie zaprzątam, auto i tak stoi pod blokiem, znając zycie jakbym pomalowal to za miesiac juz by byla jakas obcierka przez kogos kto nie patrzy czy cos stoi jak otwiera drzwi innego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...