Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuba i wzmak bose


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam audi a4 b5 avant polifcie i teraz mam do was pystanie :decayed: glosnikow nie mam bose wiedz mysle ze wzmaka i tuby bose tez nie posiadam xd Pewnie mam ory glosniki i tube Noki . Czy jak zakupie wzmaka i tube bose to wszystkie koszstki mi bez problemu beda pasowaly ? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie...Ogólnie ta nokia nie gra zle- ale ciekawe czy po wymianie samej skrzyni na bose- bylaby jakaś zauwazalna różnica? Czy raczej szkoda zachodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to ori wiązka z noki jest inna niż bose, ktoś na forum próbował albo rozgryzł to ale nie jestem se w stanie przypomnieć kto.

Ja zmieniałem nokie na bose, ale kupiłem komplet z wiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to ori wiązka z noki jest inna niż bose, ktoś na forum próbował albo rozgryzł to ale nie jestem se w stanie przypomnieć kto.

Ja zmieniałem nokie na bose, ale kupiłem komplet z wiązką.

a ogl taki wzmak i tuba bose lepiej gra ?

dlugo trzeba taka wiazke wymieniac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lepiej wiadomo, ale jaj nie urywa,

długo? znaczy ile czasu? zeleżnie:

od warunków pogodowych

od Twojej sprawności fizycznej itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nienajlepszy pomysł tak naprawdę bose nie gra tak jakby się wydawało jestem na etapie wyrzucenia bose z auta:) według mnie szkoda kasy na bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie warto bawić się w wymianę na BOSE. Różnica jest lekko zauważalna, ale chyba nie warto tracić czasu i pieniędzy. Trzeba zrywać boczki i inne elementy, żeby prowadzić wiązkę. Wymiana głośników to zrywanie boczków w drzwiach itp. itd.

Z reguły stare plastiki "lubią" sobie popękać i tylko problemy są potem.

Jeśli nie potrzebujesz mocnego basu to zostań przy ori instalacji (sprawdź czy grają wszystkie głośniki i subwoofer), a jak potrzebujesz mocniejszego łupnięcia to nie pchaj się w BOSE - zainwestuj w coś konkretniejszego i zbuduj swoje audio :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k-w takim razie -jeśli użytkownicy systemu bose w b5 twierdzą,że nie warto bawić się w przerabianie- to ja jednak zostanę przy tej nokii...ogólnie gra fajnie- ale poprostu ten bass mógłby być głębszy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez własnie się zastanawiam z tym bose o co tu chodzi

mam 2 kolegow co maja bose w a6 i powiem szczerze ze bas jest gorszy od moich a bose nie mam :shock3:

moze oni maja cos tam namieszane ale od dłuższego czasu zastanawiam się czy wymiana głosnków np. na bose da lepszy efekt (lubie ostre pierdolniecie ale nie chce nic w bagazniku trzymac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...