Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy posiada ktoś taką płytkę do wgrania do systemu ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czyli do MMI 3G z HDD nie podejdzie ? :decayed:

Opublikowano

Czyli tylko soft? A skąd go zdobyć?

Wysłane z hajźla

Opublikowano

Mapy maja w ASO :wink: koszt aktywacji to gdzies 860 PLN

W necie tez krąza tylko brakuje najwazniejszej rzeczy ...............kod aktywacyjny .

Opublikowano

Jeszcze tego nikt nie opracował?

Wysłane z hajźla

Opublikowano

Juz opracowane jest :wink: na necie sa opisy jak to zrobic .

Jest tylko jedno ale.............duzo osob uwala czytnik 5F nie znajac odpowiedniej procedury .

Najwazniejsza jest wersja softu .

Opublikowano

Czyli nadal trzeba ostrożnie jak było w rns e , ze nie każda nagrywarka lub płyta funkcjonowała...

Wysłane z mojego LIFETAB_E7312 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jaka cena mapy 2013/2014 mmi 2g

Opublikowano

też się przyłącze do kolegi posta jaka cena za płytke do mmi 2.

Opublikowano

poszukajcie w necie za darmo :bicz:

do MMI 3G High zajeło mi to jedno popołudnie wraz dokładnym zapoznaniem się z procedurą instalacji :decayed:

najważniejsze jest jak wspomniano wyżej jest kolejność wgrywania FW oraz kod aktywacyjny :guma:

Opublikowano
poszukajcie w necie za darmo :bicz:

do MMI 3G High zajeło mi to jedno popołudnie wraz dokładnym zapoznaniem się z procedurą instalacji :decayed:

najważniejsze jest jak wspomniano wyżej jest kolejność wgrywania FW oraz kod aktywacyjny :guma:

Bardzo dobra rada.

Potem będą się cieszyć ci, którzy potrafią postawić MMI na nogi po nieudanym update.

Opublikowano

problemy moga pojawić się w dużym ogólnieniu z trzech powodów:

1. osoba dokonująca aktualizująca nie przeczytała dokładnie co ma zrobić i w jakiej kolejności

2. dane do aktualizacji zawierają specjalnie przygotowane błedy aby zrobić komuś przykrość...niestety to pomysł naszych rodaków z pewnej firmy (lub powiązanej z nią) która później naprawia uszkodzenia po aktualizacji.

3. wada ukryta modułu, dysku etc. która przy wgrywaniu ujawniła się

pierwsze dwa można uniknąć, trzeciego to nawet w serwisie nie stwierdzą (ale pewnie zasponsorują wymianę)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A znacie może kogoś z okolic Łodzi/Wawy co wgrywa nową mapę do 3G?

Opublikowano
A znacie może kogoś z okolic Łodzi/Wawy co wgrywa nową mapę do 3G?

Dzięki.

A macie kogoś sprawdzonego z okolic Łodzi?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.