Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] złomek by Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Jestem szczęśliwym posiadaczem od prawie roku Audi. Kiedyś już miałem założony tutaj temacik, no ale jakoś to wygasło. Nie był napisany tak jak należy dlatego też usunąłem go.

  • Audi A4 B5
  • 1999 rok
  • 1.9 TDI AFN
  • 110 koni
  • Przebieg 223 tysiące
  •  
  • Elektryczne szyby
  • Elektryczne lusterka
  • Wspomaganie
  • Poduszki powietrzne
  • ABS
  • Centralny zamek
  • Klimatyzacja
  • Alufelgi 18' lato / zima 15'
  • Przyciemniane szybki
  • Gwintowane zawieszenie

 

Edytowane przez witek9292

Opublikowano

juz chcialem cos pisac na temat zderzaka ale widze, ze masz go zamiar wymienic takze git :wink: Lampy zostaw ori, ew jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego i Ci zrobi do tego jak bedziesz chcial to jeszcze z bixenonem mozna zrobic. Napewno mega lepiej bedzie to swiecic niz te ledówy :wink:

Opublikowano

Ładne auto, zderzak oczywiście do zmiany, ale przednie lampki niech zostaną. Nie wiem jak tam drogi w Belgii, ale mógłbyś wrzucić gwint i ładną felgę 18" i będzie robiła wrażenie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
juz chcialem cos pisac na temat zderzaka ale widze, ze masz go zamiar wymienic takze git :wink: Lampy zostaw ori, ew jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego i Ci zrobi do tego jak bedziesz chcial to jeszcze z bixenonem mozna zrobic. Napewno mega lepiej bedzie to swiecic niz te ledówy :wink:

LAMPY AUDI A4 B5 95-98R DAYLINE LED SONAR BLACK (3796403415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dokładnie takie lampy chcę wsadzić :) O ledy to chodziło mi o te do jazdy dzienniej.

Ładne auto, zderzak oczywiście do zmiany, ale przednie lampki niech zostaną. Nie wiem jak tam drogi w Belgii, ale mógłbyś wrzucić gwint i ładną felgę 18" i będzie robiła wrażenie :decayed:

Drogi w Belgii są lepsze niż w Polsce ale nie są idealne. Co do gwintu i felgi, wszystko jest :)

Opublikowano

Albo mnie oczy myla albo to ori zderzak rs4 z badziewna dokładka.Bo nie kojarze zeby laminaty mialy spryskiwacze xenonu

Opublikowano
  • Autor
Albo mnie oczy myla albo to ori zderzak rs4 z badziewna dokładka.Bo nie kojarze zeby laminaty mialy spryskiwacze xenonu

To może znajdę chętnego, kto by to kupił. Bo mi się za ciula nie podoba i nie jest w ogóle praktyczny.

Opublikowano
juz chcialem cos pisac na temat zderzaka ale widze, ze masz go zamiar wymienic takze git :wink: Lampy zostaw ori, ew jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego i Ci zrobi do tego jak bedziesz chcial to jeszcze z bixenonem mozna zrobic. Napewno mega lepiej bedzie to swiecic niz te ledówy :wink:

LAMPY AUDI A4 B5 95-98R DAYLINE LED SONAR BLACK (3796403415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dokładnie takie lampy chcę wsadzić :) O ledy to chodziło mi o te do jazdy dzienniej.

Tak, wiem, domyslilem sie ;p Dlatego proponuję zebys zostawil ori, a jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego :D Te lampy co wyslales troche wioska :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak, wiem, domyslilem sie ;p Dlatego proponuję zebys zostawil ori, a jak chcesz czarne srodki to wal do Gwertego :D Te lampy co wyslales troche wioska :wink:

Kurcze, może masz rację. Nie wiem.

Ogólnie chciałem to znaczy, MUSZĘ coś zrobić z lampami bo mi bardzo słabo świecą. I właśnie nie wiem czy za słabe xenony czy reflektory są do d*py.

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 06:20 ----------

unnamed-1_epnsnhs.jpg

No i na weekend dużo pracy :)

Opublikowano

pamietaj o zasadach montowania wahaczy. szczegolnie gornych

Opublikowano
  • Autor
pamietaj o zasadach montowania wahaczy. szczegolnie gornych

Przekaże mechanikowi :D

edit.

A tak wgl, co masz na myśli, jakie zasady.

Opublikowano

wszystko na maksa dokreca sie gdy albo auto jest juz na kolach zeby wahacze sie ulozyly albo lewarkiem podniesc cala zwrotnice. bo z zamontowanym kolem gorzej z kluczami. w taki sposob gumy dluzej pozyja nie beda naprezone w nienaturalny sposob. jest o tym w dziale warsztat jak by co u gory

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za informację, na pewno dopomnę o tym mechanikowi. Aczkolwiek myślę, że on jest tego świadom :)

( mam taką nadzieje )

---------- Post dopisany 17-01-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 18:47 ----------

No i autko odstawione do mechanika :) W niedziele odbieram z nowym zawieszeniem, maglownicą, filtrami + olejem :)

1521379_587772201307947_625201931_n.jpg

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 21:06 ----------

56330824315528006863.jpg Tutaj z jednym jest problem, bo trzyma do samego końca nie chce się poddać :D

85069325774604856727.jpg A tutaj elegancko, samo schodziło.

Ogólnie stan starej maglownicy jest BARDZO BARDZO w opłakanym stanie :D

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2014 at 19:06 ----------

120158873_1_644x461_alufelgi-17-5-112-mega-rant-8-i-9-cali-tanio-vw-audi-mercedes-kalisz.jpg

Jak by to pasowało w audi ? Ciężko z moją wyobraźnią, macie może jakieś fotki jak audi stoi na szerokim rancie ?

Opublikowano

to jest 18"? jakie szerokości?

Opublikowano

Lampy zostaw kiedyś też myślałem o takich lampach co ty ale szybko zwątpiłem:wink:

Opublikowano
  • Autor
to jest 18"? jakie szerokości?

Alufelgi są 17. No i rozmyślam do tego oponki 205 / 40 R17

Lampy zostaw kiedyś też myślałem o takich lampach co ty ale szybko zwątpiłem:wink:

No jednak zostawiam oryginalne valeo :D Tylko muszę coś zrobić bo mi bardzo, bardzo słabo świecą, nie wiem czy to wina lustra czy xenonów.

Opublikowano

mi ten felunek ni ciul nie pasi do budy b5 :kwasny: bardziej do golfa 3

Opublikowano
  • Autor

A właśnie mi to jakoś świta w wyobraźni, szeroki rancik, avant, gleba.

Wiesz, każdy je to co lubi :P

Opublikowano

szeroki rancik gleba spoko sam to kocham ale nie ztakim amelinium :kwasny: pomyśl o czymś bardziej gustownym niz byle amelinium bez wyrazu

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

chcesz sie bawić w glebe i fajne koło to zacznij od 18" 19" bo 17 wyglada słabo pisze z własnego doswiadczenia

Opublikowano
  • Autor
szeroki rancik gleba spoko sam to kocham ale nie ztakim amelinium :kwasny: pomyśl o czymś bardziej gustownym niz byle amelinium bez wyrazu

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

chcesz sie bawić w glebe i fajne koło to zacznij od 18" 19" bo 17 wyglada słabo pisze z własnego doswiadczenia

Co masz na myśli, pokaż jakieś propozycję co do alu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.