Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Miernikiem przestrzeliłem każdy styk :D i pojawia mi się impuls czyli takie "piiiiiiiiiii" na mierniku :D jak pos schemacie patrzyłem to nie moge rozszyfrować 1 połączenia właśnie tylnej wycieraczki jest napisane na objaśnieniu: połączenie wewnętrzne "cienka linia tego połączenia nie stanowi przewodu" :D848d7fc6e35a81e3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teeż sie bawiłem dzisiaj miernikiem i wychodzi że tylny spryskiwacz sterowany jest + , po właczeniu tylnej wycieraczki pojawia sie masa na kabu 53C od przedniego sprysku a po włączeniu przedniego sprysku pojawia sie masa na kablu HW od przedniego sprysku . Tylna wycieraczka sterowana jest chyba masą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja wpoiłem pod HW spryskiwacz tylnej szyby. bo jak dasz do końca manetkę do tyłu to pojawia się dopiero impuls i z (+) powinien działać spryskiwacz tylnej szyby. i jak tak spoiłem jest dobrze mi wszystko kurcze właśnie diała oprucz 1 cyklu tylnej wycieraczki nie wiem jak to rozmienić brakuje mi pinów w manetce xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja wpoiłem pod HW spryskiwacz tylnej szyby. bo jak dasz do końca manetkę do tyłu to pojawia się dopiero impuls i z (+) powinien działać spryskiwacz tylnej szyby. i jak tak spoiłem jest dobrze mi wszystko kurcze właśnie diała oprucz 1 cyklu tylnej wycieraczki nie wiem jak to rozmienić brakuje mi pinów w manetce xD
Wiem że wszystko działa oprócz tylnej wycieraczki w pierwszym ustawieniu i o to mi chodzi , nie wiem jak to ogarnąć żeby tylna wycieraczka chodziła sama tak jak teraz czyli z przerwami . A tak w ogóle to tylna wycieraczka ma swój własny przekaźnik ?? jak tak to gdzie jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 1 :D jakiś śmieszny taki ciężko było mi to znaleść na necie DODUCO Intervall Chip 3579 0010 01 ja mam taki ale mam przed lifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da sie podłączyć manetki poliftowej do przedliftowego Avanta tak żeby wszystko działało jak na starej manetce bo w przedlifcie tylna wycieraczka jest sterowana + a w polifcie masą , Albo trzeba puścić kabel z dodatkowym plusem przez całe auto i wtedy wycieraczka będzie sterowana masą albo trzeba przerobić manetke żeby sterowała wycieraczką + , czyli przecinamy dwie ścieżki w manetce i robimy dwie nowe ścieżki i wtedy chodzi wszystko jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!  generalnie ma problem i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Też zabrałem się za montaż manetki od polifta ( manetka z obsługą fis) i wszystko ładnie działa oprócz spryskiwaczy przedniej szyby, otóż jak podpinam ten kabel do 53c to zaczyna mi działać tylna wycieraczka cały czas ( jakby była włączona na czasowe uruchamianie) do tego spryskiwacze przedniej szyby działają, ale same wycieraczki już nie. ktos miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...