Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi ZW RH 17' Audi A4 b5


maslo12341

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam audi a4 b5 avant 97r. 1.6 benzyna. Interesuja mnie takie felgi

tablica.pl/oferta/17-rh-zw3-8-5-9-5-5x112-CID5-ID3sPxD.html?code=4d45c6e293

Mam pytanie do tych felg czy wejda normalnie? Jakie opony do takich felg? Jeszcze mam takie pytanie czy przy tak malym silniku nie pogorszy sie v-max i przyspieszenie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie wzrośnie, osiągi spadną na pewno. Czy wejdą? Musisz napisać do sprzedającego o więcej informacji - ET felgi - bo od tego zależy czy wejdą. Ja u siebie mam 18" z przodu 8,5" szerokie ET35 a z tyłu 10" szerokie i ET30 i wchodzą na styk. Na takie felgi spokojnie możesz zakładać opony 225/40/17. Zapraszam do tematu o mojej A4 to zobaczysz jak to wygląda:

http://a4-klub.pl/a4-s4-rs4-b5-74/all-b5-delikatnie-zmodzona-b5-prezesika-nowe-mody-nowe-foty-285193/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie +1l gazu na trasie, +2l gazu po mieście. Ogólnie auto słabiej się zbiera, trzeba pod wyższe obroty kręcić aby się w miarę dynamicznie odpychać. Z przodu przy feldze o szerokości 8,5" i ET35 jest ona na równo z błotnikiem, z tyłu natomiast felga u mnie wystaje jakieś 1,5cm. Z tyłu ET mniejszego od 36 nie możesz dać bo będzie obcierało od wewnątrz (ET36 jest na styk).

Zobacz sobię na tej stronce:

Custom rims, wheel tire packages for your ride - RIMSnTIRES.com

Jakbyś miał ET36 na tyle to zewnętrzna część felgi będzie na równo z nadkolem, może ciutkę wystawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...