Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

12.01.2014 niedziela next spot spontan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie Koledzy jest okazja by przywitać nowego klubowicza Mumina biggrin.gif ? z klubu C4 jest to kolejny pretekst by zrobić jakiś spocisz biggrin.gif Co Wy na to tym bardziej że wyraża chęć spotkania się z Nami??? A jeśli tak to gdzie by każdy miał rozsądny kilometraż bo kolega jest z Kołobrzegu, Ja z Nowogardu i Kazikboy z Gryfina nie wspomnę o Stargardzie który pewnie też dołączy biggrin.gif ?i na którą, oczywiście w NIEDZIELĘ

1.Mumin

2.martinez

3.kazikboy

Opublikowano

na chwilę obecną powiem że jestem za :)

Opublikowano
  • Autor

nooooo w końcu :D

Opublikowano

Gdzie ten spocik? Od dziś przez 3 tygodnie będę w Międzywodziu, więc mógłbym podlecieć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No planujemy go zrobić blisko Szczecina na głównej ekspresówce - wylot na Niemcy

Opublikowano

Podajcie namiary na google map, to moze wpade :)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma może ;D MASZ BYĆ :D

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

https://maps.google.pl/maps?q=chociwelska&hl=pl&ll=53.427358,14.819806&spn=0.011839,0.032315&safe=off&hq=chociwelska&hnear=Szczecin,+zachodniopomorskie&t=h&z=16

zrobimy sesyjkę

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

KURDE KOLEDZY bardzo mi przykro ale własnie dostałem wiadomość że muszę jechć w piątek do pracy :( przykro mi ale nie mogę być na spotkaniu :(

Opublikowano
Gdzie ten spocik? Od dziś przez 3 tygodnie będę w Międzywodziu, więc mógłbym podlecieć :naughty:

Czyżby kolejny "misjonarz"? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam za zamieszanie ale juz wem że wieje i pozwolili mi zostać do niedxieli w domu więc niedziela dla mnie aktualna :D na 14ta :D będę n Chociwelskiej :D

Opublikowano

Ja tez będę hehe Martinez pamiętaj tylko o wiatrówce

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nie wiem jak to zrobić bo giwera w Nowogardzie a ja juz w Szczecinie :/ coś wymyślę :D

Opublikowano
Gdzie ten spocik? Od dziś przez 3 tygodnie będę w Międzywodziu, więc mógłbym podlecieć :naughty:

Czyżby kolejny "misjonarz"? :naughty:

Rehabilitant :grin:

Opublikowano
  • Autor

1.Mumin

2.martinez

3.kazikboy

4.doradca

5.Kosiak

6. Mecromon będziesz?

7. Kriss SierraFan będziesz ?

Opublikowano

Raczej tak :D

Opublikowano

no to co jakieś kiełbaski na grilla brać ? :) aparat wyczyszczony naładowany więc tylko czeka na focenie :D

Opublikowano
  • Autor

no ja tez kupuje kiełbe i ładuje sprzet :D

Opublikowano

Jak będzie grill to ja też wpadnę z kiełbasą :)

Opublikowano
  • Autor

no to bierz kiełbe :D

Opublikowano

grill i koks będzie :D

Opublikowano

dokładnie grill i koks będzie :) autko już umyte jutro będzie odkurzone i nie tylko i na niedzielę misja martyna :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.