Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z]-Spalone swiece


MarkusTDI

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik 1Z-itam przed chwila chcialem odpalic auto ale jak przekrecilem stacyjke kontrolki zrobily sie blade i cvaly czas mruga mi kontrolka siwc wyciagnalem swiece 3 bo 4 niechce wyjsc sprawdzilem tamte 3 i sa chyba spalone ale jak mogly by sie w szystkie spalic????Prosze o rade i pomoc z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej mogły byc spalone ... a autko odpalilo normalnie :?:

blade kontrolki :?: :okulary2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpalalem bo jak kontrolki byly blade i mruga kon. swiec

[ Dodano: 02-01-2007, 20:09 ]

a jak podpiąlem prostownik to kontrolki byly juz normalne ale kontrolka od swiec dalej mrugala caly czas i tak cos stukalo w zegarach!!!!Moze i akumulator padł ale ma ladowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie zrobiły blade kontrolki to chyba akuma do wymiany , a świeczki jak najbardziej mogą być wszystkie spalone i to co ja zauważyłem to zreguły sie palą jakoś tak wszystkie. Miałem kiedyś Nissana Bluebirda i orzez 10 lat niespaliła się ani jedna świeczka :galy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze ostatnio rzadko jedzem autem bo nie mam czasu wecej auto stoi niz jezdzi noi mam akumulator 55V zdecydowanie za maly jak na disla

no to prawdopodobnie AQ zdechło ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze ostatnio rzadko jedzem autem bo nie mam czasu wecej auto stoi niz jezdzi noi mam akumulator 55V zdecydowanie za maly jak na disla

fajne masz AQ- bo moje ma tylko 12V :< :mikolaj:

no chyba że chodzi Ci o Ah :P :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bede musial wydac kase na new AQ a jaki bedzie odpowiedni AQ i ile kosztuje okolo?

Brat mi powiedzial ze chce sie zamienic samochodem daje mi swoje VW VENTO za moje audi powiem ze ventka jest 1.8 bez gazu i daje mi jescze 5 tys a ja mu na to :fuckyou:

Jak tak patrze na to jego ventke to on nic niedoklada do niej :galy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie dzisiaj wymienilem swiece zarowe byly wszystkie spalone ale autko palilo bez problemu jak ostatnio byl ten mrozik lekki 0k0lo -5 to troszke musiala niunia zakrecic dluzej ja kupilem bosha ale beru podobno lepsze

[ Dodano: 02-01-2007, 21:50 ]

http://moto.allegro.pl/item152023225_swiece_zarowe_bosch_1_9_tdi_vw_audi_skoda_seat.html#desc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bede musial wydac kase na new AQ a jaki bedzie odpowiedni AQ i ile kosztuje okolo?

Brat mi powiedzial ze chce sie zamienic samochodem daje mi swoje VW VENTO za moje audi powiem ze ventka jest 1.8 bez gazu i daje mi jescze 5 tys a ja mu na to :fuckyou:

Jak tak patrze na to jego ventke to on nic niedoklada do niej :galy:

ja bym mu pokazał tak :fuckyou2:

a wracjac do tematu to tutaj masz wszystko

-> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3228&start=0

i proponuje kontynuowac temat (jaki akumulator) w podanym linku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...