Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z]-Spalone swiece

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silnik 1Z-itam przed chwila chcialem odpalic auto ale jak przekrecilem stacyjke kontrolki zrobily sie blade i cvaly czas mruga mi kontrolka siwc wyciagnalem swiece 3 bo 4 niechce wyjsc sprawdzilem tamte 3 i sa chyba spalone ale jak mogly by sie w szystkie spalic????Prosze o rade i pomoc z gory dzieki.

Opublikowano

jak najbardziej mogły byc spalone ... a autko odpalilo normalnie :?:

blade kontrolki :?: :okulary2:

Opublikowano
  • Autor

nie odpalalem bo jak kontrolki byly blade i mruga kon. swiec

[ Dodano: 02-01-2007, 20:09 ]

a jak podpiąlem prostownik to kontrolki byly juz normalne ale kontrolka od swiec dalej mrugala caly czas i tak cos stukalo w zegarach!!!!Moze i akumulator padł ale ma ladowanie

Opublikowano

Jak ci sie zrobiły blade kontrolki to chyba akuma do wymiany , a świeczki jak najbardziej mogą być wszystkie spalone i to co ja zauważyłem to zreguły sie palą jakoś tak wszystkie. Miałem kiedyś Nissana Bluebirda i orzez 10 lat niespaliła się ani jedna świeczka :galy:

Opublikowano
  • Autor

dodam ze ostatnio rzadko jedzem autem bo nie mam czasu wecej auto stoi niz jezdzi noi mam akumulator 55V zdecydowanie za maly jak na disla

Opublikowano
dodam ze ostatnio rzadko jedzem autem bo nie mam czasu wecej auto stoi niz jezdzi noi mam akumulator 55V zdecydowanie za maly jak na disla

no to prawdopodobnie AQ zdechło ....

Opublikowano
akumulator????????zdechł

:?:

Opublikowano
AQ to znaczy akumulator

tak .... ;)

Opublikowano
dodam ze ostatnio rzadko jedzem autem bo nie mam czasu wecej auto stoi niz jezdzi noi mam akumulator 55V zdecydowanie za maly jak na disla

fajne masz AQ- bo moje ma tylko 12V :< :mikolaj:

no chyba że chodzi Ci o Ah :P :mikolaj:

Opublikowano
  • Autor

czyli bede musial wydac kase na new AQ a jaki bedzie odpowiedni AQ i ile kosztuje okolo?

Brat mi powiedzial ze chce sie zamienic samochodem daje mi swoje VW VENTO za moje audi powiem ze ventka jest 1.8 bez gazu i daje mi jescze 5 tys a ja mu na to :fuckyou:

Jak tak patrze na to jego ventke to on nic niedoklada do niej :galy:

Opublikowano

ja wlasnie dzisiaj wymienilem swiece zarowe byly wszystkie spalone ale autko palilo bez problemu jak ostatnio byl ten mrozik lekki 0k0lo -5 to troszke musiala niunia zakrecic dluzej ja kupilem bosha ale beru podobno lepsze

[ Dodano: 02-01-2007, 21:50 ]

http://moto.allegro.pl/item152023225_swiece_zarowe_bosch_1_9_tdi_vw_audi_skoda_seat.html#desc

Opublikowano

12V 72 Ah polecam Exide`a lub Centrę. Prad rozruchu > 600 A.

Odnośnie świec żarowych - nie ma reguły w 1Z`ku po 3 latach zdechły 2 a w chwili gdy go kupowałem nie działała żadna :D

Opublikowano
czyli bede musial wydac kase na new AQ a jaki bedzie odpowiedni AQ i ile kosztuje okolo?

Brat mi powiedzial ze chce sie zamienic samochodem daje mi swoje VW VENTO za moje audi powiem ze ventka jest 1.8 bez gazu i daje mi jescze 5 tys a ja mu na to :fuckyou:

Jak tak patrze na to jego ventke to on nic niedoklada do niej :galy:

ja bym mu pokazał tak :fuckyou2:

a wracjac do tematu to tutaj masz wszystko

-> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3228&start=0

i proponuje kontynuowac temat (jaki akumulator) w podanym linku. ;)

Opublikowano
  • Autor

dzieki koledzy za pomoc jutro po pracy jade na plowanie swiec i AQ pewnie musze wziac conajmniej 600zł jeszcze raz dzieki wszystkim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.