Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nierówna praca silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 dni temu założyłem pompki po regeneracji i gdy silnik się rozgrzeje tak do 50-60 stopni zaczyna nierówno pracować aż trzęsie całym środkiem a do tego na 2 cylindrze w vagu mam cały czas wartość -3.01 i się nie zmienia. Zero błędów na silniku. Dzieje się to tylko wtedy gdy silnik jest rozgrzany bo jak odpalam po nocy albo jak ostygnie to pracuje wręcz idealnie.. Z odpaleniem nie mam problemów. Już sam nie wiem co jest nie tak, myślę, że to może być pompka albo wiązka od pompowtrysków ale liczę na waszą pomoc :)

Poniżej daje zrzuty z vaga.

image.jpg

pd1.jpg

pd2.jpg

pompki.jpg

Opublikowano

Według vag te pompki to gniot a gdzie regenerowałeś?

Opublikowano
  • Autor

Żychlin Bosch Service ale jak sprawdzałem też ciśnienie na cylindrach to na 4 coś nie mogło dobić do ok 60 barów już nie pamiętam ile tam było tylko tak z 5 barów gdzieś uciekało więc może wtrysk musi sobie wyrównać i dlatego tak na 4 jest tylko ten 2 cylek mnie zastanawia dlaczego tak się dzieje i tylko wtedy jak silnik się rozgrzeje

Opublikowano
Żychlin Bosch Service ale jak sprawdzałem też ciśnienie na cylindrach to na 4 coś nie mogło dobić do ok 60 barów już nie pamiętam ile tam było tylko tak z 5 barów gdzieś uciekało więc może wtrysk musi sobie wyrównać i dlatego tak na 4 jest tylko ten 2 cylek mnie zastanawia dlaczego tak się dzieje i tylko wtedy jak silnik się rozgrzeje

zamień miejscami 2 i 4 pompo-wtrysk i zobacz czy korekcje pójdą za pompkami , jak tak to pompki nie halo

Opublikowano

dokladnie zamien wtryski, pamietaj o prawidlowym montazu.

i albo wrzuc, wyniki logow albo przynajmniej obrob te zrzuty, bezsensownie wymuszasz dodatkowy transfer na serwerze, przez zamieszczenie zrzutow calych pulpitow :kwasny:

Opublikowano

Podłącze sie pod temat. Mam audi a4b6 1.9 130 AWX, pompki mam od 2.0 tdi 140 km. Zostałem zmuszony do wymiany jednej pomki bo wywalała bład( wartość 127 w 023 bloku i zapala sie esp ) i pojawił sie problem bo jak wrzucam kupiony uzywany pompowtrysk to w 013 bloku korekcje mam cały czas -3.01 i się nie zmienia. Juz drugą pomke wrzuciłem i jest to samo. A jak wrzuce tą starą to ma dobre korekcje. Czy to znaczy że te pompki są do d... czy może jakieś mapowanie albo program?? Bo już nie wiem, ręce opadaja:( Proszę o pomoc...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.