Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wygłuszanie - podejście na poważnie i kilka pytań


ch0m1k

Rekomendowane odpowiedzi

Siema . Razem z kolega planuje na poważnie wziąc się za wygłuszenie drzwi . W ruch poszły by maty gms 07 możliwe że nawet w polaczeniu z 02 tylko że nie mam pojecia jak ma to wygladac. najpierw idzie 02 a potem 07 i robi się 2 warstwy tego czy jak ? druga sprawa to wszystkie ciegna , kable itp . maja isc one pod mata czy zdejmujemy je , naklejamy mate i potem do maty te kable i ciegna ? bo nie mam bladego pojecia w temacie :) czytałem kilka poradników i cale g zrozumiałem . jakby ktoś mógł pieknie to opisac to bylbym wdzieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to ale chyba z panelami w drzwiach trzeba troche rezać tylko w jaki sposób ? :D bo samo wstawienie głośnika to problemu nie widzę tylko gorzej żeby to potem ładnie z boczkiem się skomponowało . tak jak tutaj . Panele A4

z czego takie panele się robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chcesz wygluszyc czy wstawic glosniki bo nie wiem jaki jest cel. jest pare tematów jak wygluszyc drzwi i nie widze problemu. najlepiej sciagnac ramke i wewnetrzna strone wygluszyc potem poskladac i przed zalozeniem boczka tez wygluszyc zeby byla przestrzen drzwi zamknieta. jak chcesz dawac jakis dystans pod glosnik to nic drewnianego. teraz chlopaki pisza ze po roku dwoch ten dystans derwniany jest rozsadzony przez wilgoc i poprostu puchnie. lepiej zrobic jakis metalowy chyba ze zabezpieczysz dystans drewniany jakas zywica czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...