Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabezpieczenie przed kradzieżą ZEDER


Frodus

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, coraz częściej słyszy się o kradzieżach naszych A4.

Niedawno natrafiłem w sieci na producenta takiego zabezpieczenia co zwie się ZEDER.

Z tego co podane jest na ich stronie internetowej ZEDER - zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą napisane jest że aby złodziej złamał tą blokade/zabezpiecenie musiałby mieć przy sobie warsztat narzędzi i elektronarzędzi oraz sporo czasu. Jedyne co pozostaje to laweta.

Cy któryś z Was widział coś takiego w realu,bądź ma coś takiego zamontowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hugo.

Jestem ciekaw, jak producent obnoni się przed tymi filmikami. Zaraz napiszę do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zabieram kierownicę do domu, ale już dużo ludzi do nich pisało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem jaka będzie ich odpowiedź, gdy zamontuję u nich, ich system zeder, a po jakimś czasie odwiedzę ich ponownie i na ich oczach otworzę tą blokadę, używając różnych innych narzędzi po za oryginalnym kluczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich reklamie pokazuja ze nie otworzy sie ich za pomoca mlotka czy wiertarki i nie zwyklych drucikow :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zabieram kierownicę do domu, ale już dużo ludzi do nich pisało :wink:

Dobre i skuteczne:grin:

Może jakiś patent na szybki demontaż i ponowny montaż kiery, serio:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie by to nie było zabezpieczenie to zawsze coś to daje i przynajmniej odstrasza tych "uczących" sie złodzieji. JAk taki delikwent bd miał do wyboru dwa te same auta to zapewni wybierze te bez takich zabawek.:decayed:

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Z tego co mi sie wydaje to najlepsze są jeszcze jakieś zabezpieczenia elektroniczne gdzie trzeba już maske podnieść albo coś więcej pogrzebać... wtedy czas do skasowania takiego autka już jest dla niego zadługi i odpuszcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt :) Zawsze to jakieś utrudnienie przez co czas się wydłuża co dla złodzieja jest nie na rękę.

Gdybym miał możliwość obejrzenia tego ZEDER'a w realu to też miałbym pewnie inne postrzeganie tego.

Co prawda mam AC ale człowiek chce się jakoś dodatkowo zabezpieczyć aby uniknąć stresu i dodatkowych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...