Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie do znawców komputerów :)


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam laptopa, który ma uszkodzony most północny (diagnoza serwisu) chcę go sprzedać i dlatego pytanie.

Czy nowy właściciel, jak go naprawi będzie miał dostęp do danych zapisanych w kompie?

Chodzi mi o to czy na przykład po naprawie komputer dalej będzie pamiętał moje hasło na allegro itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjęciu dysku nie mam się o co martwić?

Nigdzie poza dyskiem nie ma zapisanych informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza dyskiem nie ma nic a nic, dysk wyjmij, na pewno masz na nim jakieś zdjęcia itd które będziesz chciał przerzucić na sprawnego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chce sprzedac z dyskiem , da sie to zrobic , , musisz sie dowiedziec jaki jest producent dysku i zciagnac soft do zerowania dysku. nic prostszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te programy, które podałeś akurat nie są skuteczne.

Jedyny i słuszny program to MHDD -> Zerowanie oraz remap bad sektorów dysku programem MHDD : Sprzęt komputerowy - Forum komputerowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko wiesz ile to trwa. Poza tym nikt o zdrowych zmysłach nie sprzedaje dysku. ;-)

Trochę to trwa. To fakt, ale ma się 100%, że dane zostaną usunięte bezpowrotnie. Wiele razy korzystałem z tego programu.

Tak jak wspomniałem wcześniej. Lepiej będzie sprzedać laptopa bez dysku twardego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam laptopa, który ma uszkodzony most północny (diagnoza serwisu) chcę go sprzedać i dlatego pytanie.

Czy nowy właściciel, jak go naprawi będzie miał dostęp do danych zapisanych w kompie?

Chodzi mi o to czy na przykład po naprawie komputer dalej będzie pamiętał moje hasło na allegro itp.

Jaka jest wartośc rynkowa tego laptopa sprawnego, bo jeżeli około 500-600zł, to naprawa niezbyt opłacalna.

Wymiana mostu około 400-450zł, pewnie most AMD, a laptop może HP.

Dysk sobie zostaw tylko kup obudowę zewnętrzną, resztę posprzedawać na części.

No chyba że się mylę i laptop wart dużo więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...